kızlar için yastığa sürtünme yoluyla orgazm olmak zararlımı

Soru

slm dalga geçip kötü espriler yapmayacaksanız bir şey sorcam. elle tatmin olmaktan çok haz almıyorum, elle  yapınca kendim yapıyormuşum gibi hissediyorum, kendim yapıyorum da zaten dediğim saçma oldu galiba anlatmak istediğim verdiği haz farklı oluyor. garip şekilde yastığa vajinamı sürterek mastürbasyon yapmaktan tatmin olmaktan haz alıyorum. bunu bir türlü bırakamadım vazgeçmedim. gözlerimi kapatıp bu şekilde hayal kurup tatmin olmak beni doyurucu şekilde mutlu ediyor. sonra bir yandan bunun zararlı olduğunu düşünüp stres oluyorum. bir bakıyorum kine dayanamayıp yapıyorum. gerçekten bana ne zararı olabilir ne sorun olur. bide nasıl bırakabilirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  Bi zararı olduğunu nerden çıkardın ki gerçi bu konuda bayan arkadaşlar daha net cevap verir de düz mantık baktığında ben zararı olur gibi görmedim

 2. 6

  zararlı tabi olmazmı hiç, ama bunu şimdi fark edemiyorsun ne zararı olacak ki vajinan mı yıpranacak eskiyecek denilebilir. aksine sorun alışkanlıkla ilgili, bu gün yastıkla mutlu iseniz yarın yerçek bir erkeğide yastık gibi kullanmaya çalışırsınız olmayınca haz almaz beklentileriniz hayalleriniz dibe vurur. sonra cinsellikte haz alamıyorum deyip kaçmaya çalışırsınız. yani zararı sizde yanlış bir alışkanlık hazanmanıza ve gelecekte gerçek deneyimler yaşarken başarısız mutsuz olmanıza sebep olur. bunu ben demiyorum uzmanlar diyor. hatta uzmanları bırakın sitede geçmişte benzer yazılmış 10 larca soru cevap var okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız. hep aynı şeyleri yazmışlar, geçmişte bolca mastürbasayona alışmışlar yıllar sonra cinsel olarak mutsuz ve tükenmiş bir duruma düşmüşler pişmanlık yaşıyorlar, keşke aklımız olsaydı da yapmasaydık diyorlar ama geri dönüş imkanı yok geçti gitti. sizce aynı şeyleri dememek için kendinizi yanlış bir cinselliğe alıştırmayın. yoksa kimsenin kendini tatmin etmesi ile ilgili sorun yok.

 3. 4

  zararlı zararsız değilde, hep merak etmişimdir sonra o yastığa ne oluyor her seferinde yıkıyormusunuz, yoksa defalarca kullanıyormusunuz, böyle şeyler nasıl hijyenik oluyor ?

 4. 1

  Geleceğin cowgirlü olma yolunda güzel hareketler bence sorundan daha çok faydalı olduğunu düşünüyorum 🙂

 5. 2

  Kendine bir partner bul otur ağzının üzerine yalasın sende keyfine bak

Bir cevap bırakın