kalınlık kaç cm olmalı penis çapı

Soru

peki boyuna büyüme olmasada eninede kalınlaşma olmazmı hiç ? en azından penisim biraz daha kalınlaşsa iyi olurdu. mesela benim kalınlık 3 cm falan ideal ölçüsü kaç olmalı bu kalınlık yeterlimi ? almanyada bir arkadaşım penis pompasının kalınlaştırdığını söylemişti biraz kullansam işe yararmı

Cevaplar ( 6 )

  1. kanka boyu büyümez mi büyümez diyoruz bu sefer çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık ol biraz rahat bırak ufaklığı, öyle kabullen yani. 13 cm boy gayet geterli tabi biraz daha kalın olsa olurmuş ama kullanmayı bildikten sonra buda yeter kadına, rahat ol bu kadar kafaya takma.

  2. Sonradan boyut değişimi bence imkansıZdır. Bunları düşündüğün sürece kendini eksik hissedebilirsin. Buda sana cinsel sorunlar yaşatabilir. Kendine güven ve partnerini önemse. Birlikte mutlu olun.

  3. daha önce defalarca yazılar sanırım göz atmadınız. ben demiyorum istatistiklere göre kadınlara 12.7cm yeterli geliyormuş. kalınlıkta 3cm normaldir, çoğu erkeğin zaten 3-4 cm bazı kişilerin ancak 4+cm üzeri. yazan arkadaşlara katılıyorum önemli olan kullanmayı bilmek kadına zevk verebilmeyi bilmektir !

  4. yaaa çok kalın penis can acıtıyor bende almıştım kalın dildo ilk başta zorladım daha sonra alıştım aldığım yer hediye olarak kaydırıcı krem göndermişti bayanlara özel onunla birlikte kullandım daha rahat girip çıktı

  5. merhaba, yazığınız ölçüler gayet ideal olup kadın için yeterlidir. biraz öz güveniniz eksik bunu da tamamlayıp ilişkide başarılı olmayı çözerseniz hiç bir sorun yaşamazsınız. tabi ilk ilişkilerinizde acemiliğin verdiği hatalar yapabilirsiniz, başarısız olabilirsiniz bu durumlar normaldir. ancak kendi kendinize hatalarınızı anlar ve sadece kendinizi düşünmeyip kadını tatmin etmek için çaba gösterirseniz bunlarda düzelir. kadını hissetmek, ilişki anında empati yapıp anlayabilmek, gözlemleyip tepkilerine göre ilişkiyi yönlendirmek sizi cinsellik konusunda mükemmelleştirir. kısacası boyuna çapına takılmayın bunlar önemsiz şeyler.

  6. Aslında boyuyla kalınlığıyla alakalı hiç bir derdim yok ama bugün mezurayla kalınlığına bi bakayım dedim 14 cm çıkıyor. Tek merak ettiğim simdi bu kalınlık normal sayılır mi? Dediğim gibi kalınlık boyla derdim yok işlevin daha önemli olduğunu biliyorum sadece merak ?

Bir cevap bırakın