muhteşem bir seks için kaç santim penis gerekli kızlar

Soru

merhaba, öğrendiğime göre sevgilimin şeyi 12 cm civarıymış. ölçüsü önemli değil kullanmayı bilmek lazım diyor. bu konuyu kız arkadaşımla konuştum ona anlattım. dedi ki 12 cm penis büyük değil, seni mutlu eder idare edersiniz ama öyle muhteşem bir seks bekleme. şimdi bunu düşünmeye başladım, acaba yetersiz mi kalır arkadaşımın dediği gibi mutlu olamayız mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  bu sana balı ne alaka dersin bazıları sert sever bazılar yavaş ister ne demek istediğimi anladın sen bence yeter gerçekten kullanmasını biliyorsa tek penisini değil ellerini vücudunu yeri gelince dudağını dilini bunları kullanmayı biliyorsa o nun boyutunun bir önemi kalmıyor bence ve büyük olunca her pozisyonu yapamıyorsun birde erken boşalabiliyor.

 2. 3

  arkadaşınız muhtemelen cinsellikten bir haber yaşayan amatörlerden birisi olabilir gibime geldi açıkçası. burada erkeklere hitaben yazdığım İdeal penis boyu takıntıları ve sonuçları konulu bir yazı mevcut, bir okur incelerseniz epey bilgi içeriyor. aynı zamanda penis boyutu ile alakalı başka bir yazı daha yazacağım, siteyi takipte kalırsanız yakın zamanda karşılaşmanız olası. en iyi olarak söyleyebileceğim şey ise sevgilinizin 12 santimetrelik bir penise sahip olması. kısa değil, uzun değil. problem de değil, gayet iyi bir uzunluk, yeterli. vajen bölgesini iyi tanıyan bir kadın için açıkçası 9-10 santimetrelik penis uzunluğu yeterlidir. bir sonraki yazımda herkese hitaben bir yazı yazıp penis ve vajen arasındaki ilişkiden de söz edeyim de daha açıklayıcı olsun herşey. umarım her şeyin penis uzunluğu ve/veya kalınlığından çok başka önemli şeylerden kaynaklandığını görür ve tecrübe edebilirsiniz.

 3. 7

  performansı iyiyse sorun olmaz 30 cm olsun ama kalkmasa ne olur

 4. 5

  benim penisim on cm boyu bence yeterli sonuçta her iki kişininde zevk alması lazım karşılıklı

 5. 1

  10-14 santim arası her penis normal boyutta kabul ediliyor. bu da erkek arkadaşınızın penis boyunun normal olduğunu gösteren bir durum. elbette bazı kadınlar büyük sever, bu önemli bir gerçek. ancak, büyük olup erken boşalan ya da pozisyon bilgisi olmadan sevişen bir erkek ile yatakta mutlu olunmaz. boyut olarak şanslı insanlar arasındayım, zira normalin üzerinde olmak hoşuma da gidiyor, bunun kölesi olan pek çok kadın var. ancak, eğer sorun yaşasaydım ve performans anlamında problemlerim olsaydı boyut bir şey değiştirmezdi. yatakta elini, dilini ve belini iyi kullanan erkek makbul. öncelik sıran bu olmalı.

Bir cevap bırakın