normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalı

Soru

Saçma bir konuya değindiğimin farkındayım fakat penis boyutum 13.5 cm ve çapı ince ilişki esnasında partnerimin tatmini için zorluk çeker miyim?cevaplarsanız sevinirim teşekkürler..

yanıtlandı
1 sene5 Cevap9722 defa okundu
  • 180

Cevaplar ( 5 )

  1. merhaba, penis boyutları ve ölçü konusunda herkesin kendine göre düşüncesi var. tıp otoriteleri 8 cm bile yeterli görüyorlar, lakin kişiler kendince 20cm den aşağısı kurtarmaz diyorlar. hal böyle olunca her şey beklenti ve rakam üzerine dönünce insanlar baştan buna kendini şartlandırdıkları için sonrasında daha küçük ölçülerle mutlu olamıyorlar. küçük olan kişilerde bunu yaşamaktan korktukları için önceden büyütmek için çalışmalara başlıyorlar. bunun için genelde büyütücü pompa, krem ve hap gibi destek ürünlerine yöneliyorlar. ergenlik gelişim döneminde başlayanlar çok daha etkili bir büyüme ve sonuç alabiliyorlar.

  2. bunun bir standardı ya da çözümü olmadığı için elinizde ne varsa en efektif şekilde kullanın. hem cinsellik denince akla neden sadece penis tatminkarlığı gelir ? siz süreci öyle bir yöneteceksiniz ki orada penis ve vajina birleşiminden daha çok zevkler olacak.

  3. yine boyu çapı, herkes aynı şeyi soruyor biri geliyor 13cm yetermi diyor, diğeri geliyor 13.5cm yeterlimi diyor, yarım cmden değişen ne var küçük olduğunu düşünüyorsan büyütmek için gerekeni yapacaksın. al bi pompa bi krem kullan büyüsün biraz daha basit yanii

  4. Vakum lar daha iyi

  5. Neden külotla çekildin seninkinin ne kadar büyük olduğunu görürdük 🙂

Bir cevap bırakın