kızlar bir erkeği çırılçıplak gördüğünde neden tebessüm eder

Soru

Kızlar bir erkeği çırılçıplak gördüğünüzde neden tebessüm edersiniz çok merak ediyorum. çıplaklık komik mi gülünecek bir durum mu ? yoksa bir anlık şaşkınlık sonucu istem dışı anlamsız bir tebessüm mü oluyor ?

Cevaplar ( 6 )

  1. aynen ya öyle garip bir gülümseme oluyor istemsiz, refleks herhalde. biz çıplak bir kız görsek yine aynı durum olur. insanı bir durum her halde.

  2. İlk anda verilen tepki istemsiz olarak gülme veya utanıp önüne bakma şeklinde olur farklı olarak ne yapmamız gerekiyor 🙂 ki

  3. selamlar, insanların bir anlık istem dışı refleksi ile şaşırma anında tebessüm etmeleri normaldir. erkek yada kadın fark etmez. şok geçtikten sonrasında kaçınmaya yada başka yere bakmaya çaba göstereceklerdir. garipsenecek merak edilecek ilginç bir yönü yoktur.

  4. ne fantazi ama süper çılgınca, soruyu soranın hayal dünyası pek genişmş 🙂

  5. Yardımlarınızı ve tecrübelerinize dayanarak gerçekten bilgilenmek için yazıyorum. 25 yaşındayım sevgilimle tam 8 senedir birlikteliğimiz var. Yavaş yavaş derken sevişmenin en güzel yerine kadar geldik. O beni çırılçıplak soyuyoya beni öyle istiyor ama ben daha onun altını hiç cıkaramadım yukarıya karışmıyor gözlerim kapalı olduğu sürece. Neyse sevişirken o bana mastürbasyon yapıyo ben elimle onu taytın üzerinden uyarıyorum ve çok zevk alıyorum oda öyle sürekli hareket halinde penisim sıkıyo falan. Ben çok istiyorum onu yalamayı bi kaç kere tamam dedi bir araya gelince utanıyorum olmaz dedi. Ama o birkere benim isteğimle benimkini 5 dk kadar yaladı benim çok hosuma gitmişti o yapamadığını düşünerek bidaha yapmak istemedi bende üstelemedim. Bu arada onu gerçekten çok seviyorum asla seks amaçlı bi düşünce içinde değilim. Ben herşeyin ilkini onunla yaşadım. İkizler burcuyum. Aşırı düşkünlüğüm var ona . 1 hafta sevişmesek hemen çıldırıyorum o derece. Devam edeyim evlenince yapıcaz diye tutturdu zorlamıyorum teklif ettim bazen sevişirken tam zevkin zirvesinde kendisi kulağıma şuan o kadar çok istiyorum ki yapmak diyo ama yine de bana mısın demiyor. Ön sevişmeye çok önem veriyoruz 40 45 dk sadece onu öperim parmaklarımla böyle vücuduna masaj yaparım 1 bucuk saatte de artık boşalmış oluyoruz. Ben boşalırken onun üzerine çıkıyorum ve göbeğine doğru şey yapıyorum affedersiniz. Acaba zevk alıyor mudur ? Gerçi almasa uzun zamandan beri yaptırmaz diye düşünüyorum dime cevaplarsanız çok sevinirim

    • kız kesinlikle evlilik öncesi ilişkiyi kabul etmiyor, her seferinde söylemeside bu sebepten. zaten evleneceğinizi söylüyorsunuz bu durumda dert edecek bir şey yok, sabırla beklemeniz lazım. yapacağınız bir hata onu kalıcı olarak kaybetmenize sebep olabilir. onun düşüncelerini fikirlerini destekleyin ki ayakları üzerine sağlam bassın güven kaybederse geri dönüşü olmaz onu bir daha kazanamazsınız. cinsellik noktasında sizin için fazlası ile esneklik yapmaya çalışıyor, siz ise fırsat yaratma kırmızı çizgiyi aşma çabası ile davranırsanız onu çok seviyorum söyleminizde yalan olur. çünkü insan sevdiği birinden yararlanmak için fırsat kollmaz, onun günediği dağlara kar yağdırmak için çalışmaz. sizin tek yapacanız şu an için o nekadar diyorsa o kadar hareket etmek. dur dediği yerde durmak. evlenene kadar sabırlı edepli adaplı olmak.ona saygı duymak, kıracak incitecek hareketlerden kaçınmak.

Bir cevap bırakın