üç günden fazla seks yapmadan duramıyorum neden

Soru

merhaba normalde işim çok yoğun olan biriyim tabiri caizse kafamı kaşıyacak vaktim yok hiçbir cinsellikle ilgili uyaran yada durum olmasa da penisim ıslanıyor ve boşalmam gerekiyor bu normal mi ? normalde herkeste bu istek durumu nasıl kaç günde bir boşalmak yada cinsellik yaşamak istiyorsunuz ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  knk bu durum herkeste olabilir yalnız gençlerde ergenlerde daha çok olur çünkü hormonlar ve şehvet zirvede. hatta birkaç günde bir değil, günde 3 kere bile kesmeyebilir. bana sorarsan gayet normal, yaş ilerledikçe azalır yani.

 2. 5

  Zamanla geçer :)) Benim kedimde 1 ila 2 yaşları arasında her gün yapsa kesmezdi 3 ila 4 yaşları arası martdan marta

 3. 6

  durmanız gerekmiyor zaten, çatlayacak haliniz yok ya, sonuçta cinsel bir birikme oluyor bunu atma isteği duyuyorsunuz. şuda var sürekli sizi tahrik edecek şeylerle ilgilenip çok azgınım diyorsanız bu durum abartıya girdiği için sakıncalı olabilir.

 4. 2

  merhaba, insan basite indirgense de gelişmiş bir sistemdir. bünyenizde olanlar bu sistemi nasıl yönettiğiniz ile ilgilidir. sadece cinsellik değil, her konuda bir şeye aşırılık boyutunda tutunursanız bir bakmışsınız kontrolü kaybetmiş çıkmazdasınız. kontrol edemeyeceğiniz bir şey yok, cinselliği de çölde kalmış insanın suya atıldığı gibi arzularsanız daha sonra önünü alamazsınız. bu noktada yapabileceğiniz en iyi şey, cinsel uyaranlardan uzak durmak, mastürbasyonu aşamalı olarak azaltmak sonunda ayda bir yada iki defaya düşürmek. bu sayede hem zihniniz daha iyi çalışır hem de gelecek cinsel deneyimlerde yüksek başarı kazanabilirsiniz. yok ben böyle iyiyim der kafanıza göre devam ederseniz cinsel hayatta batışa iflasa gider gerçek hayatta herşeyi kaybetmeye başlarsınız, deneyimle sabit demedi demeyin.

Bir cevap bırakın