bağlamalı bandage fetish fantazileri çok seviyorum ama sevgilim korkuyor

Soru

son zamanlarda gittikçe yoğun şekilde bağlamalı fetish fantaziler hoşuma gitmeye başladı. kelepçeleme, iple bağlama, hareketini kısıtlama gibi bondage tarzı şeyler denemek istiyorum. sorun sevgilim korkuyor asla böyle seks yapamam diyor. sadece kelepçelerim bağlarım seks yapmayız senin alışman için deneme yaparız diyorum onu bile kabul etmiyor. onu ikna etmek için ne demem ne yapmam lazım ? neden çekiniyor niye kabul etmiyor olabilir ? bu konuda bilgisi deneyimi olan varsa fikir verebilir mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  uzun uzadıya yazacak bir şey yok. öncelikle cinsel uyumsuzluk var, sen bu fetish fantezileri çok seviyorsun ama sevgilin hiç sevmiyor. ikinci mesele de sevgilin sana güvenmiyor, aranızda güven sorunu var. üçüncüsü bağlılık yok her an biri diğerini yarı yolda bırakabilir haliyle bu sebepten ileri seviye bir şeyler yaşamak istemiyor.

  • 5

   @extory_3131 dediklerinde tamamen haklısın fetish fanteziler güven ilişkisine dayalı ve herkes bağlanmaktan hoşlanmaz ve bence benim fikrim atamen bu kırbaçlı kelepçeli fanteziler biraz daha 35 li yaşlar için gibi geliyor

 2. 5

  bu tip fantaziler herkese hitap etmez. heleki ilgi alanında olmayan birini fazlası ile korkutabilir. bu noktada çiftlerin uyumu önemli. her ikinizinde buu istiyor olması gerekli, zorla hile ile onu ikna etmeye çalışmak hata olduğu gibi ilişkinin bir anda sonlanmasına karşı tarafın sizden kaçmasına sebep olabilir. akışına bırakın alışması anlaması sindirmesi için zaman verin geniş vadede değerlendirin.

  • 4

   buna katılıyorum hiç bilmediğim bir konuda bir başkasının insiyatifine kalmak benide rahatsız eder. diğer taraftan bu tip şeylerden hiç hoşlanmıyor olabilirim, itici geliyordur haliyle ısrarcı olmak bu iticiliği tamamaen tetikleyebilir. sonunda bu kişiden uzaklaşmak isteyebilirim. tercihen yapmanız gereken sevgilinizin düşüncelerine ve sınırlarına saygı göstermek empati yapmak onun istemediği şeylere zorlamamak. hile ile aldatmaca ile yalan dolanla onu buna ikna etmeye çalışmamaktır. erkek dediğin böyle yollara başvurmaz.

 3. 4

  Bende bayılırım böyle fantezilere ama sevgilim olmadığı için yaşayamıyorum bir nevi hatta zevklerimden birisi bir kadının seks sırasında beni kölesi olarak emir vermesi bana çok zevk verir onada verir hatta ucurur

 4. 7

  Dostum daha önce hiç yapmamış belliki itici geliyor üstelememen sahan iyi olacaktır

Bir cevap bırakın