eşimle düzenli bir cinsel hayatımız yok bu beni olumsuz etkiliyor

Soru

selamlar, ben 38 yaşında evli bir erkeğim. ilk evlendiğimiz dönemde sorunlarım pek yoktu. yıllar geçtikçe düzensiz cinsel hayat sebebi ile sorunlarım arttı. bazen haftada 3-4 kez bazen 2 kez bazen ise her gün yapıyoruz. rutin bir düzene oturmadı cinsel hayatımız bu yüzden benimde düzenim bozuldu. eşimle düzenli cinsellik yaşayamıyorum. şimdi ya sertleşemiyorum, ya erken boşalıyorum. sabit düzenli bir hayat yaşamak istiyorum eşimin yüzünden olmuyor, ne yapmam lazım bu durumda ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    siz düzenli cinsel hayat olayını yanlış anlamışsınız. okurken bile biraz güldüm dediklerinize. düzenden kastınız her gün aynı saate anı şekilde aynı sürede seks yapmaksa epey komik bir beklenti. zaten öyle yaşıyor olsanız inanın daha beter duruma düşüersiniz. monotonlaşır seks yapmaktan kaçamya başlarsınız. sorun eşinizde değil sizde. bildiğin sizin erkekliğiniz zayıf, yapammıyorsunuz sorunlarınızın sebebini eşinizde arıyorsunuz. aşağı yukarı birçok kişinin cinsel hayatı sizin anlattığınız şekilde bunda bir anormallik yok. kalkmıyorsa, erken boşalıyorsanız iktidarsılık varsa bu kadının kabahati değil. sizin bireysel performans yetersiziliğinizden kaynaklanıyor.

  2. 2

    anlattıklarınıza bakılırsa gayet düzenli bir hayatınız var gibi. düzen derken daha ne olsun bekliyorsunuz anlamadım, lakin @jelabi-baby dediği gibi sorun düzen değil, sizinle ilgili. düzensiz seks yapmak ereksiyon yada erken boşalma sorunlarına sebep olmaz. sizin başka sorununuz var gibi görünüyor. bence bir uzamana gidin.

Bir cevap bırakın