karımı nasıl azdırırım cinsel hayatımız çok mutsuz

Soru

selamlar, eşimle evleneli 5. yılımızı doldurmak üzereyiz. ne yazık eşimin sağlık sorunları sebebi ile çocuğumuz olmayacağınız öğrendik. sonraları eşim enerjisini kaybetti her şeyi isteksiz soğuk yapmaya başladı. onu biraz heyecanlandırmak hareketlendirmek istiyorum. değişik şeyler denesem de ilgisiz davranıyor görev yapar gibi yapıyor. uzun lafın kısası karımı nasil azdiririm onu cinsel konularda nasıl isteklendiririm ?

Cevaplar ( 3 )

  1. anladığım kadarı ile eşin hayat enerjisini kaybetmiş. çocuk olmayınca her şeyin ne anlamı var gibisinden bir düşünceye sahip gibi. en önemlisi öncelikle bu konuda birşey yapmanız onun bu konudaki düşüncelerini değiştimeniz. diğer türlü bu sorunu aşamazsanız bunu atlayıp başka şeyleri düzeltmeye çalışmanız mantıksız olur.

  2. kadınlar için doğurganlık çok önemli. bunu yitirmiş olduğunu öğrenmek her kadında bazı etkiler oluşturabilir. sizin yapmanız gereken onun ne olursa olsun bir kadın olduğunu, değerli olduğunu, onu çocuk için sevmediğinizi ve her haliyle onun güzel ve değerli ayrıca seksi olduğunu hissettirmeniz. ayrıca bu konunun sizin için de ne kadar önemli olduğunu onu kırmadan anlatabilirsiniz. eğer bu durumu öğrenmeden önceki hayatınızda bu tarz bir sıkıntısı yoksa, onun ruhunu okşamanız sönmüş görünen şeylerin yeniden alevlenmesine sebep olabilir umarım.

  3. bir kadın için annelik tartışmasız çok önemli. bence bu konuda profesyonel bir destek almanız çok faydalı olur. nacizene benim fikrim; eşler arasında iletişim çok önemli! cinsel hayatınızla ilgili ne istediğinizi onunla açıkca konuşun. muhtemelen kendini eksik hissediyor olabilir…o nun eksikliğini ilginizle, sevginizle siz tamamlamaya çalışın. eşinizi psikolojik olarak toparlamadıkça, ne yapsanız boş.

Bir cevap bırakın