karımı başla erkeklerle hayal ediyorum bu normal mi

Soru

karım seks konusunda pek fantezi veya hayal kurmayı denemeyi sevmiyor. Bu durumda benimde isteğim kaçıyor bu yüzden o sadece tek bir pozisyon dışında sevişmeyi tercih etmiyor. sadece yatağa uzanıyor üzerine yatmamı istiyor. Yıllardır aynı seks pozisyonunu yapmaktan gına geldi. Yeterli düzeyde konsantre olup odaklanamıyorum. Ancak onu başka erkekle seviştiğiniz hayal ettiğimde boşalabiliyorum. Boşalınca kendimden nefret ediyorum. Artık karımla hatta hiç bir kadınla sevişmek istemiyorum. Neden ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  merhaba, işte bu durum hep söylediğimiz ve yazdığımız cinsellikte monotonlaşmak dediğimiz olay. kebap ilk defa yenince damak tadına çok lezzetli gelir. ancak her gün her öğün yeseniz nefret eder adını bile duyunca tiksinirsiniz. hayatın kendisi bile böyle tek düze yaşamı monotonluğu sevmiyor. ve hayatın kendisini de canlı tutan değişikliğin yarattığı heyecandır. insanlar her yeni doğan güneşle güne başlarken, bu günün bir öncekinden daha faklı olacağı umuduyla, heyecanıyla başlarlar. bu sayede yaşama isteği olur. yoksa herkes anlamsızlık içinde melankolik bir dünyada ihtihara eğilimli olur. sizinde sadece cinsel hayatınıza değil belkide yaşamınıza değişiklik renklilik farklılık heyecan gereklidir. bunun için eşinizle konuşmanız yapmanız gereken ilk hareket. ona tüm bunları anlatın, çaba göstermesini isteyin, gerekirse birlikte psikolojik destek alın. farklı fantaziler deneyin, tatile gidin, farklı yerlerde sevişin, farklı pozisyonlar deneyin, yeni seksi kıyafetler yada kostümler alın, anlat anlat bitmez hayal gücünüzü kullanın. eşinize kendinizi anlatır ve eşinizde bu konuda size uyum gösterir sıfırlayıp, yeni bir başlangıç yapmak isterse işiniz kolay, tüm bunları kolayca atlatıp yeni denizlere yelken açabilirsiniz. ancak tam ters zıt bir tepki alırsanız zorlamak ve onunla çatışmak yerine bir uzmandan yardım olmayı deneyin. kendinize olan güveninizi ve heyecanınızı kaybetmeyin, bu durumun sizi yıpratmasına izin vermeyin. pozitif düşünce tüm zorluklara karşı ilk etapta en önemli güçtür.

  • 5

   yaklaşık 2 yıldır sevgiliyiz ve kendisini gerçekten çok seviyorum ve çok kıskanıyorumda benim dışımda erkek arkadaşı olmasınıda istemiyorum lakin konu cinselliğe gelince seks esnasında kendimi hep başka birisiymiş gibi düşünüyorum rastgele yani fark etmiyor kim olduğu sanki sevgilimi tanımayan biriymişim gibi düşünüyorum ve bunu yaptıktan sonra sürekli pişman oluyorum gavat mıyım diye o kadar çok kafama takılıyorki sürekli sevgilimin gözümün önünde başka birisi ile birlikte olduğunu düşünüp penisimde nasıl bir etki olacağını izliyorum hiç bir şekilde reaksyon göstermiyor öyleyken hatta çok düşününce sinirde oluyorum ama düşünmeyince dahada canım sıkılıyor sanki kabullenmişim gibi hissediyorum gavatlığı sizce neden oluyor bu durum çok sıkıyor beni

  • 4

   @xmusss genelde sizin bu anlattığınız durumlar cinsellikte başarısız olan erkeklerde olur. yanlış anlamayın bir nevi aşağılık kompleksi gibi psikolojik bozukluk. bu düşünceler altında yatan temel neden, kişilerin diğer insanlarla karşılaştırıldıklarında kendilerini yetersiz hissetmeleridir. çozüm ise psikolojik tedaviden geçiyor. bir uzmana gitmeli ve düşüncelerinizi anlatmalısınız. eğer tedavi edilmezse farklı yönlere evrilmesi söz konusudur. farklı agresif depresif dengesiz ruhsal durum ve karaktersel eğilim bozuklukları ortaya çıkmaya meyillidir. bu sebeple düşünceler daha çok bozulmadan, sorunlar derinleşmeden tedavinizi olun diye tavsiyede bulunabilirim.

 2. 9

  Yavaşlayan, tek düzeleşen ilişkileri renklendirmek için fantazilere ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle suçluluk duymamanızı öneririm. Aslında toplumda çiftlerin neredeyse tamamı buna benzer fantaziler kuruyor; kimi birlikte, kimi de yatakta tek başına.

 3. 6

  bende zaman zaman karımı farklı hayaller ve çeşitli pozisyonda hayal ederek cinsellik yaşadığım olmuştur o anlar beni inanılmaz mutlu etti bazen karımı yalarken konuşur sevişirdik karımda bu konuşmalardan çok haz alırdı.

  • 2

   selam siz eşiniz de bu konuşmalardan zevk alıyor mu acaba? duruma normal mi bakıyor?

  • 4

   bir dönem öyle eğlencesine saçma saçma konuşuyorduk, zamanla soğuyorsun saçmalıkta bir yere kadar. şimdi gündemimizde yok aklımıza bile gelmiyor artık. fantazi dediğin anlıktır, kurar kuruşturursun. diğer türlü buna takıntı yaparsan böyle şeyleri arzulamaya başlar, sapkın biri olursun, bu kadar basit yani. anlık olarak bir birini gazlamak için söylediğin fantazi sözlerini gerçeklerle ayırt edemeyen sapkınlar var biz onlardan değiliz.

Bir cevap bırakın