karımı başla erkeklerle hayal ediyorum bu normal mi

Soru

karım seks konusunda pek fantezi veya hayal kurmayı denemeyi sevmiyor. Bu durumda benimde isteğim kaçıyor bu yüzden o sadece tek bir pozisyon dışında sevişmeyi tercih etmiyor. sadece yatağa uzanıyor üzerine yatmamı istiyor. Yıllardır aynı seks pozisyonunu yapmaktan gına geldi. Yeterli düzeyde konsantre olup odaklanamıyorum. Ancak onu başka erkekle seviştiğiniz hayal ettiğimde boşalabiliyorum. Boşalınca kendimden nefret ediyorum. Artık karımla hatta hiç bir kadınla sevişmek istemiyorum. Neden ?

Cevaplar ( 3 )

  1. merhaba, işte bu durum hep söylediğimiz ve yazdığımız cinsellikte monotonlaşmak dediğimiz olay. kebap ilk defa yenince damak tadına çok lezzetli gelir. ancak her gün her öğün yeseniz nefret eder adını bile duyunca tiksinirsiniz. hayatın kendisi bile böyle tek düze yaşamı monotonluğu sevmiyor. ve hayatın kendisini de canlı tutan değişikliğin yarattığı heyecandır. insanlar her yeni doğan güneşle güne başlarken, bu günün bir öncekinden daha faklı olacağı umuduyla, heyecanıyla başlarlar. bu sayede yaşama isteği olur. yoksa herkes anlamsızlık içinde melankolik bir dünyada ihtihara eğilimli olur. sizinde sadece cinsel hayatınıza değil belkide yaşamınıza değişiklik renklilik farklılık heyecan gereklidir. bunun için eşinizle konuşmanız yapmanız gereken ilk hareket. ona tüm bunları anlatın, çaba göstermesini isteyin, gerekirse birlikte psikolojik destek alın. farklı fantaziler deneyin, tatile gidin, farklı yerlerde sevişin, farklı pozisyonlar deneyin, yeni seksi kıyafetler yada kostümler alın, anlat anlat bitmez hayal gücünüzü kullanın. eşinize kendinizi anlatır ve eşinizde bu konuda size uyum gösterir sıfırlayıp, yeni bir başlangıç yapmak isterse işiniz kolay, tüm bunları kolayca atlatıp yeni denizlere yelken açabilirsiniz. ancak tam ters zıt bir tepki alırsanız zorlamak ve onunla çatışmak yerine bir uzmandan yardım olmayı deneyin. kendinize olan güveninizi ve heyecanınızı kaybetmeyin, bu durumun sizi yıpratmasına izin vermeyin. pozitif düşünce tüm zorluklara karşı ilk etapta en önemli güçtür.

  2. Yavaşlayan, tek düzeleşen ilişkileri renklendirmek için fantazilere ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle suçluluk duymamanızı öneririm. Aslında toplumda çiftlerin neredeyse tamamı buna benzer fantaziler kuruyor; kimi birlikte, kimi de yatakta tek başına.

  3. bende zaman zaman karımı farklı hayaller ve çeşitli pozisyonda hayal ederek cinsellik yaşadığım olmuştur o anlar beni inanılmaz mutlu etti bazen karımı yalarken konuşur sevişirdik karımda bu konuşmalardan çok haz alırdı.

Bir cevap bırakın