kadinlar için cinsel istek arttırma yöntemleri

Soru

yaşım 34 ancak cinsel olarak aşır şekilde isteksizim. sevgilim sürekli bana aşk oyunları yapıyor ama inanın beni hiç etkilemiyor. bazen kızıyor senin için ölmüş diye. bakımlıyım, güzelim falan bir sürü erkek peşimden koşuyor ama bende hiç birine karşı bir etkilenme heyecan duyma yok. bu konu için doktora gidilir mi bilmiyorum ama ergenlikten beri sanırım böyleyim. kimi arkadaşlarım var hani düz duvara tırmanmak diye bir tabir vardır ya aynen öyleler bana şaşırıyorlar nasıl kudurmuyorsun diye, bende onlara şaşırıyorum siz çok kuduruksunuz ne var kuduracak diye. anlıyorum sorun bende bunun için ne yapılır hiç bilmiyorum ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bazı insanların mizacı bu şekilde, genetik yapısı, ruhu bu şekilde, genelde yengeç burcunda çok görülür. anaç ruhludur cinsellikle pek işi yoktur. herkeste bir libidoya sahip değil kimizi çok azar kudurur kendinini nasıl tatmin edeceğini bilemez sürekli yeni arayışlar içindedir, oral, vajinal, anal, fisting, fetish, ikili penetrasyon falan derken her tür çılgın fantaziyi bile deneyi ister arzular, bir türlü tatminin zirvesini bulamadığını birşeylerin eksik kaldığını sanar kimi zaman birçok erkek tarafından yapıldığını bile hayal edip tatmin olmaya çalışır, bu onların doğal yapısıdır bunun için ekstra bir çaba sarf etmezler. sizdede tam tersi ne fantazi olursa olsun size hitab etmiyor cinselllik sizin alanınız değildir. romantizim seversiniz, duygusal takılırsınız, iyi yemek yaparsınız, eliniz yeteneklidir, belki keser biçer örer diker terzilik bile yaparsınız. lakin olmayan bir şeyi yapamazsınız. yapmacık cinsellik pek olmuyor. eğer bazen cinsel isteğiniz düşüyor olsa, iyi beslenin, cinselliğe vakit ayırın cinsel algınızı aktif tutun derim ama ama sizin yapınız cinselliğin minimum düzeyde olduğu bir durum. bir miktar çaba gösterin yine kendinizi çok zorlamayın, cinsel uyum önemli, partnerini çok aktif, siz aşırı pasifseniz malesef uyum olmuyor. bunu bilerek buna göre partner yada hayat arkadaşı seçmeniz daha doğru bir eylem olur.

    • hayatım senin yapın bu şekilde psikolağa da gitsen pek fazla değişen birşey olmayacaktır aranızda sevgilinizle kızmayın ama cinsel uyum maalesef yok

    • selamlar, muhtemelen bizde yazsak bu kadar detay anlatmazdık. çok mantıklı ve net bir bakış açısı ile olayı özetlemiş. her insan bir değildir. işte cinsel uyum dedikleri budur. birinin bir diğerine uymaya çalışması değil aksine cinsel uyum olan biri ile ilişki yaşamasıdır. eğer cinsel isteğiniz diplerdeyse yine sizin gibi cinselliğe çok önem vermeyen duygusal bazda güçlü olan bir hayat arkadaşı erkek tercih edin. yoksa fırtınalar koparan bir adamla yapmazsınız bir birinizi yıpratırsınız. ateşle ateş, suyla su, buzla buz. doğru seçimi yapmak önemli.

  2. cinsel istek kafada beyinde başlar. azdırıcı tahrik edici şeyler düşünürsen kendini yükseltebilirsin. ama sürekli olmuyor işte der durursan bişi olmaz kendini olumsuz şartlandırıyorsun. biraz kendini o***u gibi düşün öyle hareket et göreceksin birşeyler değişir

  3. Sevgilinin yerinde olmak istemezdim ayrılırdm gerçi böle hayatmı yaşanır:)

Bir cevap bırakın