eşim çok azgın ne yapmalıyım

Soru

24 yaşında bir bayanım 8 aydır evliyim kocam tam bir fantezi ve seks düşkünü denemediğimiz seks pozisyonu kalmadı ayrıca ayda iki kez internetten erotik kıyafet alıyor onu seks açısından çok tatmin ettiğimi söyleyip duruyor. ama bazen bu kadar çok seks yapmak istemiyorum azgınlığı geçsin diye bekliyorum ama günden güne daha da artıyor ne yapmalıyım

Cevaplar ( 5 )

 1. 7

  merhaba, hayat genelde düz bir çizgide devam etmez, inişli çıkışlı bir grafik çizer. hal böyle olunca cinsel olarak bazı dönemlerde zirve yapabiliriz. sonrasında bu heyecanlar bitince ah nerede o eski günler nerede o eski sevişmelerimiz diye iç çekiyoruz. kendinizi olumlu düşüncelerle yönlendirin, psikolojik olarak ateşleyin isteklendirin. her şey düşüncede bitiyor nasıl yönlendirirseniz öyle. üstelik daha gençsiniz ilk dakikadan yorulmakta neymiş. yeni evli bir çift olarak cinselliği yeni keşfetmenin cazibesi heyecanı merakı olacak, her an cinsellik düşüneceksiniz tabi, cicim aylar dedikleri zamanlar bunlar. madem eşiniz çok azgın siz daha azgın olun alın kırbacı elinize sekste yöneten, kural koyan olun. içinizdeki dişiliği ortaya çıkarın, cinselliği görev gibi değil, haz için zevk almak için yapın. tüm bu güzel günleri değerlendirin. eşiniz ateşse yakıyorsa siz barut olun patlatın dağıtın ortalığı. sonunda göreceksiniz fırtınadan sonra bir sessizlik olacak, hem eşiniz hemde siz durulacaksınız. ama her şey yatışınca ruhunuz doygun, yüzünüzde keyifli bir gülümseme ile mutlu günler sizinle olacaktır. sabırlı olun savaşmak yerine hayatın akışına bırakın kendinizi.

 2. 12

  erkekler hep böyle azgın boğa gibiler rahatlasın enerjisini atsın diye ses etmiyorsun bu sefer daha beter kuduruyorlar

 3. 3

  azgınlık azaltıcı hap yokmu kullanmak için bilen varmı

 4. 2

  hep sex heop sex olmaz. kadın da insandır ve sınırları vardır. yaş genç diye porno starı olamaz kimse. siz erkekler deli azgınlığınıza sebepler bulmaya çalışıyosunuz sırf daha çok sex yapmak için. ama her cinsel ilişkinin tek çözümü konuşmaktır. ve sex iki kişilik bir aktivite olduğu için tek erkeğin azgın olması bunu keyifli hale getirmez. partnerinin de buna istekli olması lazım. aksi taktirde bu tek bir kişiyi tatmin etme çabası olur ve kadına haksızlık yapılır. kimse sex makinesi değil çünkü duguları ve psikolojisi değişen varlıklarız. o yüzden bunlara odaklanırsak ve çözüme kavuşturursak zincirleme olarak cinselliği de iyi yönde etkilicektir. iki tarafın da ortak bir paydada buluşup bu durumu kontrol altına alması ilişkinin devamı için çok önemlidir. yoksa fazla azgınlık ta tutku falan yaratmaz, tam tersi soğutur. o yüzden herşeyi filtresiz şekilde konuşmak ve açıklamak en doğrusu olacaktır.

  • 2

   sizinde mi kocanız çok azgın, sanki bir sitem ediyormuş havası sezdim mesajınızda. bu adamlara kilit takmak, belki hadım etmek lazım, birazda kafamız dinlensin. tabiki realistik mastürbatör muamelesi göremek keyif bozucu olabilir. gerçi erkek dediğinide yaradılışındaki kodlarda bu var, bize göre 10 kat daha isterik oluyorlar. tek sıkıntı bunu kontrol etmeyi dizginlemeyi bilmiyorlar.

Bir cevap bırakın