Soru

merhaba, öğrendiğime göre sevgilimin şeyi 12 cm civarıymış. ölçüsü önemli değil kullanmayı bilmek lazım diyor. bu konuyu kız arkadaşımla konuştum ona anlattım. dedi ki 12 cm penis büyük değil, seni mutlu eder idare edersiniz ama öyle muhteşem bir seks bekleme. şimdi bunu düşünmeye başladım, acaba yetersiz mi kalır arkadaşımın dediği gibi mutlu olamayız mı ?

Soru

Sosyal medyada olsun gerçek hayatta olsun penis boyu üzerine haddinden fazla konuşma oluyor. Ortalam penis boyları (12,13,14cm) bile toplum arasında alay konusu olabiliyor. Bu konuya bu kadar alaycı yaklaşmak farkında olmasanız da insanların hayatlarını perişan ediyor. O kadar çok insan bu konuyla ilgili alay ediyor ki artık ortalama penis boyu konusunda tıbbın yalan attığını düşünüyorum […]

Soru

Merhaba biliyorsunuz ki klasik hep sorulan soru kadınları kaç cm tatmin eder. internette açıyorum tıbbi teknik siteler 7 cm yeterli diyor, bakıyorum bir tane doktor sitesinde 20 cm tatmin eder diyor, sözlük sayfalarına bakınca herkes bişi yazmış ben bu konu hakkında sizi samimi bulduğum için fikir almak istedim yorumunuz nedir acaba ?