kadın partner bulamayan erkek neden gay oluyor

Soru

merhaba arkadaşlar ben bir cdyim, sadece kadın kıyafetlerine ilgim var, yani giyinmekten bu şekilde kendimi görmekten haz alıyorum. bununla ilgili bazı crossdreeser sitelerinde yada forumlarında profilim var ve orada resim paylaşıyorum. benim gibi olan kişilerle sohbet falan ediyorum. ancak sürekli kendini aktif diye tanıtan öyle yaparım böyle yaparım diyen tiplerden mesaj alıyorum. crossdressing ile ilgili ne biliyorsun diyorum hiç, derdin ne o zaman. iyi yaparım zevkten dörtköşe olursun, büyük penisim var, performansım yüksek, memnun kalırsın sürekli ararsın gibi muhabbetler. ben gay değilim böyle şeylere ilgim yok diyorum anlamıyor. muhabbet açıyorum soruyorum sevgilin var mı, yok, daha önce oldu mu, yok, kızlara ilgi duyuyor musun, evet, o halde bi tane kız ayarlasana diyorum, bulamıyorum ki gelmiyorlar konuşmuyorlar diye cevap veriyor. madem cd değilsin bu sitede ne arıyorsun diyorum, kızlar vermiyor ki partner bulamıyorum ne yapayım bende aktifim pasif arıyorum diyor. gay mısın diyorum değilim aktifim kızlar vermiyor diyor. beni beğendinim diyorum, çok diyor. seni evime çağırsam gelir misin, sen iste her şeyi yaparım diyor. yalnız bende yapmak istiyorum, sen beni bende seni yaparım diyorum, olur tamam diyor. benim ilk olacak biraz korkuyorum belki pasif olamam, sadece sen pasif olsan ben seni yapsam diyorum, biraz düşünüyor tamam olur penisin büyük mü diyor. hani aktiftin şimdi pasif mi olacaksın diyorum, sen çok güzelsin sana pasifte olurum diyor. sırf yoklamak için boş muhabbet yapıyorum %90ı kız bulamadığı için her şeye razı ne olursa olsun, aktif pasif trans gay strapon emmeli gömmeli ne dersen kabul ediyorlar. anlamıyorum kız bulamayan tüm abazanlar yeter ki seks olsun diye gay oluyorlar. tamam gerçekten gay olanları biseksüel olanları anlıyorum okey de erkeğim şöyle yaparım böyle yaparım deyip kendine toz kondurmuyor, sonra ne istersen yaparım moduna niye giriyorlar ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  cinsellik böyle bir şey işte, şehvet başına vurunca kendini kaybediyor ne yaptığının hiç farkında değil, uçurum var önünde desen koşa koşa gidiyor görmüyor bile. interent bu işleri kolaylaştırdı, artık bir tarafı kaşınan internete giriyor layığını buluyor. doğru tespit seks olsunda nasıl olursa olsun, ister öyle ister böyle fark etmez kafası. hadi fark etmiyor ne yaparsa yapsın da demiyor mu, hastalığı var falan bişi kaparsam ölür giderim yok onuda düşünmüyor. zaten bana da strapon kullanıyormusunuz köleniz olmak istiyorum kalın takma penisle beni yaparmısın gibi pek çok sapık teklif mesajı geliyor. hatta kimileri para bile vermeye hazırlar. of of güvenilecek erkek kalmadı.

 2. 3

  soruyu yazan arkadaşım aynen size katılıyorum, belki 10 yıldır kıyafetlere ilgim var ama hiç bir zaman gay olmayı düşünmedim öyle bir niyetimde yok. aksine bakınca bize gay diyorlar ama görünmeyen o kadar çok biseksüel ve gay erkek var ki. olgun erkeklerde bu rakam çok daha az, gençlerde ise olgun erkeklere göre 10 kat fazla. bence daha çok gençler zehirlenme yaşıyorlar, internette acayip şeyleri görüp deliriyorlar, sonrasını düşünmeden önüne gelenle bir şey yapma hevesinde oluyorlar.

 3. 2

  ben de şu anda yalnızım ancak öyle bir düşüncem yok. beş parmağın beşi bir mi? benim maksadım gey olmak değil hayatımı paylaşacağım bir kadın bulmak.

 4. 1

  herkes kolaya çok mu alışmış ne? partner bulamayan ben gay oldum yok lez oldum diyip işin içinden çıkıyor. bu nedir ya cinsellik yaşamak için da sevgi aşk gibi duygusal durumların olması gerek. herşey yüzelsel olmuş. bu durum birine bağlanması birini sevmeyi insana unutturuyor. hayat sadece cinsel tatmin ve hazdan ibaret değil.

Bir cevap bırakın