iç çamaşır giymeden gezen kızlar

Soru

selamlar, aslında bir sorunum yok, bu bir soru olur mu bilmiyorum ama meraktan sormak istedim. ben 33 yaşında bayanım, büyük bir avm’lerde anketörlük yapıyorum, genelde bayanlarla kozmetik, iç giyim, moda, kullandıkları ürünlerle ilgili anketler yapıp tercihsel anonim istatistikler oluşturuyoruz. çok ilginç bayanlar geliyor, iç giyim konusunda bazıları kullanmıyorum diyor. niye kullanmıyorsunuz diye sorunca sıkıyor rahatsız ediyor, tenim narin rahatlığı seviyorum diyorlar. hatta bazısı şöyle bir dönüp bak ne kadar rahat üstelik hiç belli olmuyor diyor. evet haklısınız diyorum ama vajinadır popodur göğüs uçlarıdır bariz şekilde belli oluyor. tamam bazıları biraz geniş giyiniyor bazıları çok dar giyiniyor. üstelik bunu yapanlar çoğunlukla kızlar, bayanlar değil. bazen beni de boğuyor sütyen terletiyor sıkıyor kaşındırıyor falan, lakin çıkarayım da şöyle efil efil sallaya sallaya gezeyim demiyorum. yeni nesil gençler çok daha hoyrat rahat davranıyorlar. üstelik bir birinden görüp onlarda diğerlerine uyuyorlar. sevgilin kıskanmıyor mu diye soruyorum, o karışamaz bana vücudum bana ait istediğim gibi giyinmekte özgürüm diyorlar. çok erotik oluyor deyince gülüyorlar. ne şimdi bu sıkıyor boğuyor olması mı sebep yoksa öyle erotik çekici gezmek mi hoşlarına gidiyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  çok çılgınca, belki rahatsız ediyor olabilir, rahatsız ediyor diye donsuz çamaşırsız gezilmez ki, aman kot pantolon sıkıyor diye, adamlarda slip ile gezse, hatta femboylar sissyler falan jockstrap giyip gezse vay halimize. bazen bende görüyorum kimi zaman külotlu çorap gibi transparan şeyler bile giyip geziyorlar. üste bi crop memeler savaşa hazırlanan füzeler gibi dikelmiş hoptik hoptik geziyorlar. rahat yani diyecem de bi noktadan sonra teşhiricilik yahu.

 2. 3

  ben masörüm sıklıkla kadınlara masaj yaparım şu ana kadar sütyensiz veya donsuz gelen bir kadın görmedim italyan bir kadın sütyensiz gelmişti havlu ile kapatmıştım ama istatistik olarak soracak olursanız %80 kadınlar tanga giyiyor

 3. 4

  kendilerini sexy hissettikleri kesin de, yok sevgilim karışamaz olayı bizde yemez, her türlü karışırız 🙂

 4. 4

  çok çılgınca kendilerini giyinmeyince mi rahatsız hissediyorlarmış. ben bi kere kafede kucağıma mocca döktüm yapış yapış oldu çamaşırım kirlendi diye rahatsız oldum çıkardım attım, eve gelene kadar acayip rahatsız oldum. şurdan evden çıkıp 20 metre bakkala kadar bile çamaşırsız gidemem rahatsız oluyoruym huzursuz oluyorum. insanlar garip, birde sorarsan beni garip bulurlar.

 5. 6

  onlar çok abartı. seksi olmayı bırak sağlık açısından da iyi değil. yaz kış fark etmez. bir kadının iççamaşırsız olacağı yer yatağıdır.

 6. 3

  bu sorunun bir erkek tarafından yazıldığı ve sahte olduğu o kadar belli ki. yolda yürürken popolarına baktığı ve çamaşırını anlayamadığı kadınları çamaşırsız sanan, henüz hiç bir kadına dokunmamış bir erkek tarafından yazılmış kesinlikle.

 7. 3

  yazın hava esmesi onlar için güzrl olabilir belki ondandır muhtemelen

Bir cevap bırakın