popoda ve bacaklardaki selülit ve çatlaklar erkeğe itici gelir mi

Soru

merhaba vucudumda özellik kalçalarımda ve bacaklarımda rahatsız edici derecede olmasa biraz var ve bu yüzden mini short giyemiyorum şimdilerde yeni bir ilişkim var ve evliliğe doğru ilerliyor evlendiğimde kocama bu durum itici gelir mi benden soğur mu

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  Size sadece sevişilecek birisi olarak bakmıyorsa bu çokta önemli değildir. Önemli olan siz kendinize dikkat ediyor musunuz ? Sağlıklı yaşam için spor yapıyor ve kendinize dikkat ediyorsanız ve buna rağmen hala oluyorsa yapacak bir şey yok. Buna rağmen oluşan izlere selülitlere takılıyorsa bırakın beğenmiyorsa beğenmesin, beğendiğini bulsun. İnsanlar gün geçtikçe illa ki sarkmalara maruz kalacak. Bunun önemli bir konu olduğunu düşünmüyorum, umarım erkek arkadaşınızda bu şekilde düşünüyordur.

 2. 2

  merhaba, insanları anlamak zordur ama tanıdıktan sonra tahmin etmek mümkün olabilir. lakin her ne olsa da kişilerin fikirleri ve bakış açıları değişken ve sürprizli olabilir. siz tanıdığınızı sandığınız sevdiğiniz insanın bazen nasıl böyle düşünebilir diye şaşırırsınız. aslında görsellik erkekler için önemli bir konu, bilinç altında gördükleri şeyin kusursuz çekici hatta cezbedici olmasını isterler. bu noktada gördükleri küçük kusurlar ya fazla göze batarak anlamsız şekilde zihinde yer eder, yada olayın rehaveti ile çok belirgin olan kusurları bile fark etmezler. bu noktada eğer çok takıntı yapıyor mükemmeliyetçi davranıyorsa bu kişiyle bir ömür idare etmeniz zor olabilir. pekala görüyor ama çokta aldırış etmiyor idare edebilmeyi başarıyorsa birlikte yaşamak için ideal bir insan olabilir. tüm bunların yanında tabi sizde biraz sağlığa ve kozmetik güzelliğe bakıma biraz önem verirseniz tüm bu küçük kusurlar kapatılabilir. şunu da unutmamak gerek insanlar yaşlanırlar, bu süreçte sadece karşıdakini görmek ve yorumlamak yetmez kendini de insan görmeli ve buna göre daha olgun davranmayı bilmelidir.

 3. 2

  Eger ona hâlâ vücudunu hic göstermedinse oyle tahmin ediyorum bir hayal kirikligi olabilir. Evlenmeden illaki birseyler olmuştur ne isen o ol yani nikahdan sora supriz olmasin adama. Sana burda popohlu sozler söyleyip yanlışa iyce düşürmeyelim.

 4. 5

  az miktarda olunca bence çekici. vücut güzelse benim açımdan asla sırıtmıyor.

Bir cevap bırakın