evliliğimizin ilk zamanlarında deli gibi sevişiyorduk şimdi tık yok

Soru

merhaba çok genç yaşta evlendik bu sene kısmetse 18. senemiz olacak daha 36 yaşındayım eşimle aynı yaştayız evliliğimizin ilk yıllarında çok hızlı bir seks hayatımız oluyordu ve kısa aralıklarla 3 çocuğumuz oldu ve buna rağmen haftada 2 veya 3 kez birlikte oluyorduk artık seks için kendimize zaman ayırıyorduk ne olduysa evliliğimizin son 3 yılında cinsel hayatımız zamanla azaldı ve artık iki haftada bir beraber oluyoruz eşim istekli fakat bende tık yok bu yüzden tartışıyoruz biz aramızdaki cinsel münasebeti çok kısa sürede tükettik mi

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  Farklı fanteziler eklemeniz yatak odanızı renklendirmeniz etkili olabilir. Sizi neler tahrik eder, sizi etkileyen şey neydi ve o nereye kayboldu? Acı çekmeyi mi seversiniz, fantastik şeyler mi seversiniz, kıskanmayı ya da kıskanılmayı mı tahrik edici bulurusunuz?

 2. 4

  merhaba, cinselliğin ilk dönemlerinde neredeyse tüm çiftlerde buna karşı yoğun bir merak ve cinsel açlık olur. bu sebeple yaşanılan tüm seks deneyimleri genel tabirle muhteşem denilebilir. ancak ilerleyen yaş ve hayat şartlarının getirdiği sorumluluklar olsun, fiziksel yorgunluk olsun vede en önemlisi aynı şeyleri yapmaktan sıkılarak cinsel sıradanlaşma olsun yaşadığımız her gün bu sebeplerle cinselliğimizi azalan bir etkiye doğru götürür. bunun için artık bu sıradan, hep aynı, banal, artık çekici gelmeyen cinsellik deneyimlerinin farklılaşması yenilenmesi gerektiğine ilişkin mesajlarda verir. çoğu çift yıllarca aynı odada aynı yatakta aynı şekilde aynı pozisyonlarda seks yapar ve artık bundan zevk almaz duruma gelir. o sebeple ilişkiye heyecan katma vakti geldiğinde yenilikler farklı şeyler yapmanız gerekir. öncelikle mümkünde mekanı değiştirin, seks yaptığınız pozisyonları değiştirin, farklı daha zor ilginç deneyimler edinin, fantazilerinizi daha çılgın olacak şekilde yenileyin, cinsellikte sınırlarınızı genişletin denemediklerinizi denemeye çalışın, yeni fantastik cinsel oyuncaklar alın, vibratör, dildo, penis halkası, anal plug, mastürbator, penis kilidi, prostat masörü, belki daha çılgın strapon, pegging setleri yada seksi tahrik edici kıyafetler, fetiş, deri, kırbaçlı, zincirli, kelepçeli değişik ürünler alıp fantazilerinize dahil edin. bu sayede cinsel heyecanı yakalayarak, geçmişteki gibi arzulu daha ateşli cinsellikler yaşayabilirsiniz.

 3. 3

  Zaman herşeyin katili, Fantazileri devreye sokmakta fayda var

 4. 4

  Daha 36 da bu cok iyi birsey degil. Umarim düzelir takviye seyler veya seks eğlenceleri ile.

Bir cevap bırakın