ilk pasif ilişki yaşadım

Soru

normalde pasif eğilimliyim, daha önce hiç deneyimim olmamıştı. çok yakışıklı bir adamla tanıştım 1 yıl sürekli görüştük, sevgili olduk, sonunda ilk ilişkimi onunla yaşamaya karar verdim. penis büyüktü girmedi alamadım canım çok acıdı bıraktık. krem falanda almıştım ama alıştırmak için benim arka çok dar oluğu için alamadım. sana alıştırmak için plug almamız lazım dedi. plug işe yarar mı nasıl kullanmam lazım ? alışır mı bu şekilde ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 9

  on hazirliksiz yapilan anal iliski husranla sonuclanir anal pluglar isinize yarayacaktir seni iliski oncesi gecsetecek acacak ve rahatlatacaktir rahat olun ve keyfinize bakin anal plug sizin icin en iyi secenektir keyifli dakikalar dilerim size

  • 7

   çok tecrübeli siniz bu konularda yorumlarda gördüğüm kadarıyla. anal plug ne acaba? nasıl bisey neye yarar

 2. 5

  bunları bizden daha iyi bilmen lazım, öyle bir seferde cuk diye penis girmez anal yapılmaz. alışması lazım. @karam doğru demiş alıştırmak için plug falan alıp kullanıp anüsü genişletmen lazım. diğer türlü motoru dağıtırsın bi daha düzen tutmaz 🙂 bu arada çok sağlıksız işler bunlar korunmayı ve hijyeni unutmayın.

  • 4

   tecrübe sahibi bilgili bir beyefendiye her zaman saygı duyuyorum. her ne yaparsan yap en iyisini ve kimseyi üzmeden memnun ederek yapılmalı bence. böyle ce yapılan her neyse insani mutlu eder keyif verir ve bir daha ki sefere severek isteyerek yapar bence

 3. 3

  tekniğini iyice öğren internetten vs okuyup. oyuncaklarla vs deneme alıştırma yap. o zaman ne kadar büyük olursa olsun alabilirsin. öyle uzun penisin de kıymetini bil herkes her zaman bulamıyor. zevki başka olur. hem de yakışıklıysa kaçırma fırsatı.

Bir cevap bırakın