travesti ile cinsel ilişki yaşadım oral pasif oldum

Soru

normalde böyle bir arzum yok ama uzun suredir trans bireyler ilgimi çekiyordu. geçenlerde öyle bir tesadüf oldu çok hoş bir travesti ile karşılaştım. görüntüsünden sesinden tavırlarından etkilendim. ilişki yaşamak istedim. evine gittiğimizde çok hoş şeyler gitmişti vücudunu okşuyordum öpüyordum çamaşırın açtım penisi çok güzeldi dayanamadım oral yapmaya başladım biraz yaptım, başımı tuttu hadi gir artık dedi bende girdim çok azgındım 5 dakika sonra boşaldım. yine o azgınlıkla tekrar onun penisini ağzıma aldım biraz oral yaptım geliyorum dedi bende hiç durmadım ağzıma boşaldı sonra spermleri peçeteye tükürdüm. neyse toparlanıp çıktım. 2 haftadır ağzınım etrafında sivilce, yara, ağzımın içinde beyaz leke gibi yerler oluyor biri geçiyor biri çıkıyor. acaba oral pasif olduğum zamanda hastalık falan kapmış olabilir miyim ? bildiğim hastalık ilişki yolu ile geçer, hastalık değilse bu ne olabilir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. geçende bir soru gördü oeskortun vajinasını yaladım hastalık kaptım diye. aynı şey sizin için olmuş, hastalığı kapmışsınız geçmiş olsun. o penis kim bilir ne pis yerlere girdi, kim iblir kimle yaladı ne hastalıklar bulaştı. ooo söyleyince bile içim fena oldu. fazla azgınlık başa bela diyorlar haklılar yani. aldınız şimdi başınıza belayı, ömür boyu geçmeyen hastalıklar. yazık bide sevgiliniz yada eşiniz olursa onada bulaştırıp hayatını zehir edeceksiniz.

  2. açıkçası ben hiç bir zaman bü tür ilişkileri onaylamıyorum. yok yanlış anlaşılmasın, isterseniz stravesti ile evlenin karı koca olun, ama böyle gecelik her gece bir başkası ile iş pişirenler çok sağklıklı bir hayata sahip değiller. haliyle bunca sağlıksızlık arasında sizinde temiz kalmanız mümkün değil, mutlaka sizin yaşadınız sonuçtaki gibi bir hastalık kapabilirsiniz. bence beklemeden bir doktora gidin utanmayın anlatın böyle bir hata yaptım deyin, buna göre tetkikler yapsın varsa bir rahatsızlık şimdiden tedavi olamya başlayın.

  3. erkeklerin bu şekilde kendini heba etmesi yazık, gerçekten gördükçe üzülüyorum. bir anlık hevesler uğruna ne diye geri kalan hayatını ziyan ediyorsunuz. şimdi siteden size ne yazsınlar nasıl yardım etsinler. size yol görünmüş, doktora gidiyorsunuz. başka çare yok gibi.

Bir cevap bırakın