saklaması kolay anal kullanabileceğim dildoya benzer cisimler

Soru

Önceki yıllardan beri anal mastürbasyon yapmayı seven bir sissyim sınırları zorlamayı seviyorum ama şu an yurtta kaldığım için dildo alamıyorum. yakalanırım korkusuyla dildo yerine alabileceğim başka şeyler var mı, ne bileyim ona benzeyen şeyler yani ?

Cevaplar ( 5 )

  1. Genelde ruj, lipstick tarzı ürünler var biraz daha saklaması kolay olabilir belki. Ayakkabı kutusu, yatak fermuarlıysa içi saklama için iyi olabilir belki. Yurt ortamına bağlı olarak bir şeyler düşünülebilir, Ruj ya da lipstick görünümlü ürünler var genelde bunlar belki kamufle için biraz daha iyi olabilir. Kaldığın yerde ayakkabı kutusu, yatak fermuarlıysa eğer içi kullanılabilir. Yine de kaldığın ortama göre bir plan yapmak gerekir

  2. Oky markasının kokusuz kayganlaştırıcı jel diye bir ürünü var. Kokusuz diye belirtmemin sebebi kokulu olanlarda var ama baya yoğun kokuyorlar çilek kokusu falan dikkat çekebilir. Araştırıp görseline baktığında ne amaçla tasarlandığını anlayacaksındır. Dışı paketli gibi duruyor ama dışında ki ambalaj yapışkansız bir poşet; emniyet şeridini açtıktan sonra paketini çıkartabiliyorsun ve kullanıma hazır hale geliyor. Durex markasında da aynı ürün paketleri var ama ambalajları kutulardan çıkıyor mu bilmiyorum. Bir de kapakları ters. Kullanışlı olurlar mı bakmak lazım. Onun haricinde nadir de olsa bazı kozmetik ürünlerinin ambalajlarında karşılaştığım oluyor. Ama hiç marka ezberimde yok yine araştırıp bakmak lazım.

  3. Yaa onu biliyorum da hem küçük hem çok dikkat çeker o yaa o yüzden o olmaz onun gibi deodorant veya başka bir şey var mı ruj lipstick aşırı küçük onlarla fazla zevk alamam ki daha büyük şeyler lazım yaa

  4. Genelde yiyecek seyler dısında o tarz seylerı saklaması zor hele de yurt binasında.

  5. bu konuda dildo yerine geçebilecek o kalitede konforda şey bulman zor. bence yine en güzeli dildo almandır. asıl mesele saklamakta.

Bir cevap bırakın