ilk ilişkide tam girmedi penis

Soru

eşimle ilk cinsel ilişkimizde penis vajinaya tam olarak girmedi. İkimizde ilk ilişkisi ikimizde bakireyiz bu yüzden mi oldu. Penis girmediği içinde hiç kanama olmadı. Canım yanıyor diye birbirimize oral yapıyoruz. Biliyorum bu durum çok uzun sürmez eşim sıkılır sonra da sıkıntı olur, ne yapmamız lazım acil yardım lütfen ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    emin değilim ama sanki anlattıklarınızdan vajinismus benzeri bir durum söz konusu olabilir diye aklıma geldi. kendinizi kasmayın, kendinizi rahalatın, kaslarınız gevşesin, gerginliği üstünüzden atın, rahat ve huzurlu iken cinsellik yaşamayı deneyin. korkularınız devam ediyorsa doktora yada uzmana başvurun. ek olarak iyi kaliteli bir kaydırıcı kullanmaya çalışın, bu sayede giriş daha kolay olur zaten kanama olmadıysa henüz bakiresiniz demektir.

  2. 3

    gimedi ne demek hiç mi girmiyor, yani gerdeğe giremediniz, evleneli beri hala bakiresiniz öyle mi. sanıyorum canınız acıyacak diye çok korkuyorsunuz kendinizi fazla kasıyorsunuz. bu korku sizde psikolojik olmuş. eğer psikolojik olduysa uzmandan yardım almanız gerekebilir.

  3. 5

    kendinizi bu kadar kasmayın ve ön sevişme uzun olsun. bütün hareketi de erkekten beklemeyin. kadın erkeğe tanışırken biraz naz yapacak ama yatakta da cilveli olacak. onun dışında oral seks hoşunuza gidiyorsa daha uzun yapınız hatta 69 yapın. kıl tüy vs zevki azaltıyorsa bunlardan kurtulun daha hijyenik ve bakımlı olmaya karı koca gayret edin. belinize kuvvet. kolay gele.

Bir cevap bırakın