ilişkiyi uzun tutmama rağmen sevgilim boşalamıyor

Soru

herkese merhaba sürekli sexs yapan biriyim. yeni biriyle tanıştım çok güzel ve gerçekten ondan hoşlanıyorum. onunla iken başkası aklıma bile gelmiyor, oda öyle ama seks yaparken vajinası çok ıslak oluyor. bu güzel bişey. en kötü 2 saat yapıyoruz, deli gibi zevk alıyorum diyor ama boşalamıyor. daha öncede olmadı, boşalamadım diyor. penisim biraz kalın onun vajinası dar araştırdım bunu normal diyorlar ona göre genişler ama sorum boşalamaması. benim önceliğim hep o onun boşalması. geçenlerde ben 2 saat yaptım ikinciyi zorla boşaldım ama o boşalamadı, öyle olunca benim zevkim keyfim çöp oluyor. ne yapmam lazım ? yardımcı olacak ilaç falan var mı ? teşekkürler.

Cevaplar ( 2 )

  1. çoğu kadında hassasiyet ile ilgili yada oklanma ile ilgili sorunlar olabiliyor. bu gibi durumlarda zorlu bir adaptasyon ve tedavi süreci ile ancak çözüm olabilir. bunun için uzmana birlikte gitmeniz gerekir. yoksa bu sorun daha çok derinleşecektir. sonunda kız arkadaşınız seksten hiç zevk almadığı için artık bıkmış sıkılmış ve nefret eder bir ruh haline dönüşecektir. haliyle sonunda cinsellik sizin için tamamen bitmiş olacaktır.

  2. Öncelikle, bir partnerin orgazm olamaması oldukça yaygın bir durumdur ve birçok nedene bağlı olabilir. Partnerinizin cinsel yaşamınızda orgazm olamaması, sizin ona olan ilginiz ve bağlılığınızı azaltmamalıdır. Orgazm olamama, sadece fiziksel faktörlere bağlı olmayabilir, aynı zamanda psikolojik faktörlere de bağlı olabilir. Stres, kaygı, yorgunluk ve duygusal olarak rahatsızlık gibi faktörler, partnerinizin orgazm olamamasına neden olabilir.

    Bu nedenle, partnerinizle açık ve dürüst bir şekilde konuşmanız önemlidir. Onunla birlikte, cinsel yaşamınızda nelerin işe yarayabileceğini ve nasıl daha fazla zevk alabileceğinizi tartışabilirsiniz. Orgazm olmaya odaklanmak yerine, onun zevkini ve rahatlığını artırmaya odaklanmak, orgazmı daha kolay hale getirebilir.

    Ayrıca, erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için kullanılan ilaçlar vardır, ancak bu ilaçların partnerinizin orgazm olamama sorununa yardımcı olacağından emin değilim. Bu tür ilaçların yan etkileri olabilir ve kullanmadan önce bir doktorla konuşmanız gerekir.

    Son olarak, unutmayın ki cinsel yaşamınız sadece orgazm ile ilgili değildir. Partnerinizle birlikte olmanın keyfini çıkarın ve onu mutlu etmeye odaklanın. Onunla birlikte, birbirinizin cinsel ihtiyaçlarını anlamaya çalışın ve birlikte zevkli bir cinsel yaşam oluşturun.

Bir cevap bırakın