sekste canım acıyor dememe rağmen sevgilim bencilce devam etmeye çalıştı

Soru

cinsel ilişki yaşarken sürtünme sebebiyle canım çok acımaya başladı dayanamıyorum artık bırakalım dedim gelmek üzereyim azıcık daha dedi. dayanmaya çalıştım ama nerdeyse ağlayacaktım duramıyorum dedim o hala kendi derdindeydi sonunda ittirip bıraktırdım. hala azıcık dayanamadın en zevkli yerinde bıraktırdın diyor. sinirim bozuldu ağladım niye böyle yapıyor bencilce davranıyor ? oysa ben onu çok seviyorum ama o bana sanki değer vermiyor.

Cevaplar ( 4 )

  1. bu durumu sevgilinle konuş, hala aynı düşüncede ise senin sevdiğin kadar o seni sevmiyor, sadece cinsellik için tatmin olmak için kullanıyor demektir. gerçek seven erkek sevdiği insanın bir kılı kopsun canı acısın istemez. böyle bencilce sadis bir yapısı varsa kusura bakma o senin için doğru insan değildir.

  2. Sanki mi???? Hala şüphenizin olması da ayrı bir vaka. Bu dünya böyle işte, değer vermeyediğin an el üstünde tutan çok oluyor…

  3. bu kadar acıyor olması normal değil, ya cinselliği bilmiyor yanlış şeyler yaşamaya çalışıyorsunuz yada sizin bir enfeksiyona rahatsızlığa bağlı sorununuz var. doktora gidin muayene olun, sorun varsa tedavinizi geciktirmeyin.

  4. erkeğin azıcık maskülen olması sert davranması lazım. birde çok mız mız kadınlar var. hep her şeye acıyor acıyor olmaz. öyle seks yapmakla can acımaz. acıyorsa ya sağlık sornunu vardır yada ikinizde seks yapmayı bilmiyorsunuzdur. yoksa seks yapmayı iyi bilen bir erkek olsa tutku ile bağlanırsınız.

Bir cevap bırakın