ilişki sonrasında vajina ağzında olan beyazsımsı süt kesiği olan şey ne acaba

Soru

sevgilimle ilişki yaşadık prezervatifle korunduk sevgilim boşalmadı ama kondomunda zevk suyu vardı benim vajina girişinde sperme benzeyen beyazımsı şeyler vardı şimdi aklıma takılan iki şey var biri o sevgilimin zevk suyu taşmış mıdır kondomundan iki vajina girişinde olan şey ne acaba, sperm mi yoksa başka şey mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  belli ki ikinizde acemisiniz, profilde yaş 18 diyor ama belkide reşit bile değilsiniz ama bilinçsizcede olsa cinsel eylemler yaşmaya çalışıyorsunuz. seks esnasında vajina sıvıları köpürüp beyazlama yapar bu bir ihtimal, diğer ihtimal de sperm yada sevk suyu sızarsa yine beyaz kremsi bir şey oluşur, vajina sıvıları renk tonu biraz sarımsı, sperm köpürmesi sonucu ortaya çıkan renk ise biraz süt rengi gibi olur. ayırt etmek acemi kişiler için zor olabilir. böyle durumlarda acemice hareketler sonucu gebe kalan kızlar oluyor, bir hata olduysa vay halinize.

  • 4

   @civciv doğru söylemiş, seks sırasında vücut sıvılarının köpürmesi sonucu oluşan bir beyazlık. tabi sperm mi yoksa vajinal akıntı mı tahmin etmek zor, ek olarak sperm ise biraz sümüksü olur, vajinal akıntı ise daha böyle losyon krem gibi olur. yine siz tedbiri elden bırakmayın.

 2. 5

  mantardır kesin vajina mantarları avmantardır kesin vajina mantarları dkkat edin erkeğe bulaşır

 3. 4

  erkeğinin suyu kondomdan kaçmaz. senin suyun ıslanmandan ve erkeğinin giriş çıkışından dolayı vajina içinde köpürür korkacak bir şey yok

 4. 3

  eyer. sen içine bosalmadiyysan kadiinin. zevke suyudur o. her kadını da olmuyor ya da herkesinki aynı olmuyor. mesela genç bir kızın bakire öyle değil orta yaşta bir kadının farklı farklı suları gelir genelde kırklı yaşlardaki kadınlarda da bu gelir beyaz ya da böyle grimsi gibi neyse fark etmiyor. sonuçta hepsi aynı yani güzel bir şey

 5. 5

  kesin bir değerlendirme yapmak zor. vücut sıvıları bir birine benziyor, bence siz korunmayı ihmal etmeyin. yoksa o sıvısı bu sıvısı derken fark etmeden gebe kalabilirsiniz.

Bir cevap bırakın