ileri seviye iktidarsızlık sorunum var

Soru

yıllardır bir çok doktora gittim çok fayda görmedim, 54 yaşında şeker hastasıyım, ikinci evliliğimi yaptım ilişkiye girerken çok sorun yaşıyorum, az sertleşme oluyor tam olmadığı için bazen içine giremiyorum birde penisimde hissizlik boşlama zorluğu oluyor ne kullanmamı önerirsiniz

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  merhaba, diyabet sorunu olan kişilerde, şekere bağlı damarlarda oluşan zayıflık ve yıpranma nedeniyle birçok erkekte sertleşme ereksiyon sorunları görülür. bu kişilerde tam bir sertleşme olmadığı için cinsel birleşmede zorluk yaşayabilirler. diyabet sebebi ile yüksek dozlu sertleştirici haplarda kullanmaları çok uygun olmadığı gibi faydası da çok az olur. zaten bir sürü doktora gidip pek fayda görmediyseniz muhtemelen burada internetten hiç fayda görmezsiniz. ki doktorlar gerekeni en iyi şekilde önermişlerdir, açıkçası bizimde önerebileceğimiz bir şey yok. burada öneri yapanlarında bilinçsizce yazacakları şeyler muhtemelen size fayda değil zarar verecektir. cinsellik konusunda durum iyi görünmüyor ne yazık.

 2. 3

  Merhaba, bende de şeker ve tansiyon problemi var yıllardır ve kalp krizi geçirdim 2 anjioda 6 stend takıldı bende aynı sorunları yaşamaya başladım. 4 ay önce bu konuda doçent üroloji doktoruna gittim. Bana 2 günde 1 defa akşam 8 de almam gereken 5 mg lık bir hap önerdi, ismini burada vermem uygun olmaz. Eczaneden alıyorum fiyatı 250 TL civarında (sgk ödemiyor) 14 adet var kutuda. Ben doktor önerisini biraz değiştirdim ilk kutu bitene kadar 14 gün hergün akşam 8 de aldım. 14 günden sonra 2 günde 1 defa akşam 8 de alımaya devam ediyorum. Şu anda çok iyi durumdayım, inanın 25-30 lu yaşlara geri döndüm diyebilirim. Tavsiyem iyi bir üroloji uzmanına görünün.

  • 1

   Milleti bosa hayale kaptirmayin durun hele o hap sizde oldu diye herkes de de olmaz

 3. 9

  adamda zaten hap al kullan dememişki zaten ürologa git gözük demiş kötü birşey dememişki niye hemen yargılıyorsunuz

Bir cevap bırakın