erken boşalama sorunum var ne yapmam lazım

Soru

sitenizde bir yazı okudum erken boşalmaya çözüm ve biri sormuş 1 ay kaldı gerdeğe ne yapmam lazım falan diye. Benimde yaşım 18 şimdiden bir şeyler yapmalı mıyım erken boşalmayla ilgili çünkü o yazıdaki kişi sorununu suni vajinayla çalışarak çözmüş. uygulasam bana faydası olur mu acaba? Diğer sorum fiziksel olarak, Yaş 18, Boy 173 cm, Kilo 90 civarı/göbekli, Penis boyu ereksiyon halinde 10cm, Herhangi bir öneriniz var mı bu verilere bakınca ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  yaşın genç fit olman lazım, boya göre kilo biraz fazla olabilir, bu durumda penis bölgesinde yağlanma olur penis olduğundan kısa görünür, az kilo verir spor yaparsan daha iyi olacak bence. o erken boşalma olayını bende okudum realistik vajina alıp denemeyi düşünüyorum, daha önce yapan bir arkadaşım olmuş ama o çok yapmamış kısa süre sonra yapmayı bırakmış. bu şeklde ne kadar süre çalışmak lazım azcaba ?

 2. 4

  Nemlendirici kremler var marketlerde satılıyor, O krem ile masturbasyon yapsam sıkıntı olur mu ? Bi de bardak sünger eldiven ile kendimce erken bosalmamak için uğraşsam olur mu ?

 3. 6

  erken boşalma sorunu olanlar toplandık toplandık başladık ağlamaya 🙂 bu şakrı öyle değildi galiba, kanka hiç okumuyormusunuz ya. sorduğun soru ile ilgili o kadar çok soru cevap bilgi varki okusan aradığını bulurdun. ben anladığımı kısaca özetleyeyim sana erken boşlma varsa bu kontrolsüzlükten olur. bunu kontrol etmeyi eğrenmen lazım, tabi buda kolay olmaz. ya elenince eşinle bu kontrolü kazanmak için çalışma pratik yapacaksın, yaa öncesinde olsun dersen seks yapıyormuş gibi simülasyon yapan erken boşalma kontrolü için üretilmiş yapay vajina ile eller serbest sok çıkar defalarca çalışma yapacaksın kendini tutmaya çalışıp bu işi öğreneceksin. tabi öyle 3-5 kere yapmakla olmaz bunun için senin kabilliyetine çalışma sürene bağlı olarak 3-6-12 ayda öğrenirsin. boşuna sadece sok çıkar yapıyorsan zevk almaya bakıyorsan hiç öğrenemezsin. bide san söylim öyle bardak süngerle falan olmaz o iş hiç yorma kendini, öyle ancak bir kerelik amatör eğlencesine uyduruk bir şey yaparsın kullan at, gerçek bir deneyim gibi etki yaşatmaz, faydası olmaz.

 4. 6

  merhaba, bu konuda site içinde çokça bilgi mevcuttur, genellikle erken boşlama sorunu bir hastalığa bağlı değilse denetimsizlikten dolayı olur. bu denetimi kazanmak için alıştırma yapmak çok olumlu sonuçlar alınmasını sağlar. çok detaya girmeden yapay vajina gibi bir oyuncakla cinsel birleşme çalışması yaparak kendinizi kontrol etmeyi boşalmayı önceden anlayıp erteleyebilmeyi öğrenmelisiniz. ayrıca @extory_3131 cevabı da çok yerindedir, fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

 5. 2

  neye göre erken boşalma. mastürbasyon ile birliktelik aynı şey mi ? ilkel yöntemlerle uğraşmayı bırakn bence

Bir cevap bırakın