iktidarsızlık için hapmı yoksa bitkisel taviyemi önerirsiniz

Soru

birkaç aydır cinsel ilişkide ereksiyonu kaybedip sonrada tekrar sertleşemiyordum. son günlerde bu durum iyice kafama takıldı. şimdi eşimle ilişki yaşamak istesem de bir türlü ereksiyon olamıyorum. elliyor oynuyor oral yapıyor azıcık sertleşiyorum ama tam bir sertleşme olmuyor. diyabet hastasıyım ilaç kullanma konusunda çekincelerim var. bazı kişiler bitkisel gıda takviyesi gibi ürünlerin çok faydalı olduğunu söylüyorlar. şeker rahatsızlığı olan başka bir arkadaşım ise hap kullan gerisi hikaye diyor. açıkçası ne yapmam gerektiğini çok netleştiremedim. hangisini kullanmam daha doğru olur.

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    şeker hastalığı varsa hap kullanmak iyi gelmeyebilir, aslında bunu doktora danışsan daha mantıklı olur. bitkisel şeylerde dokunabilir öyle kafana göre bitkisel diye birşeyler kullanma belki fark etmeden kendine zarar verirsin.

  2. 5

    buradaki insanların önerisiyle birşeyler kullanmak size hiç iyi gelmeyebilir. zaten diyabetiniz varmış faydadan çok zarar görebilirsiniz. bunun yerine doktora gidin onun önereceği şeyler kullanmayı tercih edin.

Bir cevap bırakın