sertleşme sorunu tam olarak çözümü varmı

Soru

kocamda son yıllarda sertleşme sorunları oluyor, bu sebepten cinsellikten kaçıyor, birkaç defa doktora gittik herhangi bir sağlık sorunu yokmuş. yine de cinsellik yaşamak istediğimizde tam olarak sertleşmiyor ve istese de ilişki yaşayamıyor buda onu üzüyor. olmuyor ne yapayım iş bitmiş bende kalkmıyor diyordu, şimdi birde benim gibi birisi ile mutlu olamıyorsun seni hep hayal kırıklığına uğratıyorum istiyorsan ayrılalım daha iyi bir adam bulursun demeye başladı bu konuda çok üzülüyor. ben başkasını değil onu istiyorum, en azından çok bir beklentim yok orta üstü bir miktar sertleşme olsun ilişkimizi yaşayalım yeter. bu sorunun çözümü yok mu tüm erkeklerde 40 yaşından sonra iş bitiyor mu. ne kullanabiliriz ne alabiliriz ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  doktora gittiğinizde kullanmanız için hap falan önermedi mi, genelde sertleşme yada performans sorunu olan erkekler hap kullanıyorlar. sitede vardı bazı kişiler kullandıkları memnun kaldıkları bazı ürünler önermişlerdi isterseniz onları bir inceleyin. hatta alıp deneyin link nasıl ekleniyor bilemiyorum X5 dedikleri haptan sizde kullanın belki iyi bir sonuç alırsınız.

  • 28

   link ekleme konusunda hemen ben yardımcı olayım size buyurun bahsi geçen ürünün linki epimedyumlu x-five green engercy tabletler bu adresten bakabilirsiniz. zaten son dönemin trenlerinden çok talep görüyor, bu ara partnerim yok olsa bende alırım, partnersiz alıp da düz duvara tırmanmak istemem 🙂

 2. 3

  40 yaş üstü olduğu için tansiyon hapı kullanıyor mu acaba? Eğer eşiniz tansiyon hapı kullanıyorsa sorun ondan dolayı bile olabilir çünkü bazı haplar buna sebebiyet verebiliyor

 3. 3

  genelde haplar çok işe yarıyor, çevremde gördüğüö birçok erkeğin bu sorunu yaşadığında hap ile belirli bir düzeyde fayda görmesi oldu. tabi piyasada farklı tipte haplar var, kimi ağır kimi hafif, değişik etken maddeler içeren kişiye göre farklı etkiler gösteren yapıdadırlar. bunun için birazde denemek görmek lazım nasıl geleceği. ancak bildiğim kadarı ile epimedyumlu ürünler dahaç ok tercih ediliyor sanırım bitkisel tabanlı oldukları için.

 4. 3

  En ufak bir stres bile biz erkeklerin cinsel yaşamını etkileyebiliyor. Ya erken boşalma oluyor ya da geçici sertleşme bozuklukları meydana geliyor. Herhangi bir sağlık problemi yoksa bunun tek bir ihtimali kalıyor, o da psikolojik problem olmasıdır. Ürolog en azından 5 mg da olsa bir tadalafil yazmalıydı. Hem fizyolojik destek sağlar hem de psikolojik destek verir. Tabi bu ilaçları kullanmadan önce yan etkilerini okumalı ve şeker tansiyon ve kalp gibi rahatsızlıklar varsa çok dikkat edilmelidir.

 5. 3

  prostat masajı aletlerı alabılırsınız ama tabı oncelıkle doktora gıdıp bı sorun var mı yok mu baktırmanız gerekıyor

 6. 2

  Sigara içiyorsa sigarayı bırakıp spor yapması iyi gelir. Erkekleri en çok etkileyen mevzu sigara malesef. Sonrada bitkisel takviyeler var onlarla sorunu çözebilir

 7. 4

  60 yasindayim. seyrek teolsa cinsel hsyatim vardi. son iki aydir etek traşimi sakalda kullandığım traş köpüğü ile yapmaya başladım. temiz ve pürüzsüz olduğundan her hafta traş ediyordum. fakat sertleşme olayı tamamen bitti. hatta yumuşak halde iken boşalma oldu. sizce traş köpüğü suçlu mu? başına gelen ya da bilenler var mi?

Bir cevap bırakın