kadına pasif olma yada strapon tutkusu saçma bir istek mi

Soru

straponla yani belden bağlamalı penisle bir kadın tarafından becerilmek gibi bir isteğim var. daha önce hiç denemedim ama uzun zamandır istiyorum. sizce bu saçma bir istek mi ve bunu yapacak bir kadın olur mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 10

  buna hemen karar vermek doğru olmaz ilk önce gözlemleme ve ufak bir deneme yapmalı mesela anal plug vs gibi şeyler ile acele etmeden yapmalı çünkü ha diyince olacak birşey değil ben bu deneyimi uzun zamandr yaşıyorum arada yaptığım oluyor ben yan etkisini görmedim ayrı keyfi var ama hemen olacak birşey değil yapan kadın ise zor gibi bununla alakalı düzgün adım atmalı

 2. 4

  zevk meselesi genelde çok sevkli olacağını düşünürler ama öyle olmaz çoğunun poposu acır aman hiç zevkli bir şey değilmiş der vazgeçerler. öyle birini bulmanız zor çünkü çok eksterm bi fantazi, çoğu kadın böyle bir şeyi kabul etmez yapmak istemez. sanıyorum bazı eskortlar iki kat para karşılığında bu isteğinizi yapıyorlarmış, tabi nerde hangisi kim yapıyor hiç bilgim yok.

 3. 1

  böyle fantaziler çoğuı kadına uymaz. teklif ettiğinizde bile hakkınzıda epey kötü şeyler düşüneceklerdir. haliyle varsa bu tip şeyler yaşayanlar bunları çok ortalığa dökmez gizli yaşarlar. öyle fantazilerden haz alan kadınlarda zaten çıkıp ilan vermezler.

 4. 4

  yani adı üstünde fantazi, sadece bunu gerçekleştirecek bir kadın bulman lazım hepsi o çünkü bu tür fikirler birçok kadına itici ve saçma gelir.

 5. 2

  bunu yapmak isteyen kadın ve kadınlar var önemli olan onlara senin ulaşabilmen yada denk gelebilmen ve güven çok önemli gerisi kendiliğinden oluyor diyeceklerim bu kadar.

  • 3

   yaşım 42 aynı duyguları çok yıllardan beridir hissediyorum. eşime bunu yapar mısın dediğimde olumlu bir yanıt alamadım. bende fırsat bulduğumda gizlice eşimin iç çamaşırlarını giyerek kendi kendime anal mastürbasyon yaparak bu fantezimi yaşamaya çalışıyorum.

Bir cevap bırakın