ilişki sırasında prezervatif yırtıldı vajina içine boşalma oldu

Soru

Merhabalar, erkek arkadaşımla ilişkiye girdiğimiz sırada prezervatifin patladığını hemen anladı ama bosalma oldu hatta cok sonra oldu sanırım kullandığımız geciktiricili prezervatifin de etkisiyle ve ben 12 saat içerisinde ertesi gün hapı aldım. Bir sorun olmaz degil mi?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  çok kötü bir durum geçmiş olsun aynı durum arkadaşımın başına geldi 4 yıl önce şimdi 3 yaşında kızı var. çocuk istemiyorlardı seks yaparken fark etmemişler meğer prezervatif yırtılmış spermler vajinaya akmış. ertesi gün hapı falan bir sürü şey kullanmış ama kaderden kısmetten öteye geçilemiyor yinede hamile kalmış. bizim için böylesi hayırlıymış demekki dediler aldırmaktan vazgeçti doğurdu. hayırlısı olsun sizin için belkide bölye daha mutlu olacaksınız.

 2. 3

  her türlü risk var, prezervatif kullanırken bile gebe kalan bir çok çift varken sizin durumunuzda gebe kalmazsınız demek imkansız. tabi aynı şekilde kesin gebe kalırsınız da demek imkansız. şimdilik bekleyip sonucu göreceksiniz. aman evlilik dışı ilişkilerden kaçının, kısa heyecanlar için hayatınızın geri kalanı ziyan olmasın.

 3. 5

  bence gebe kalmazsınız gibi geldi ama tabi bende uzman değilim kesin konuşamam. ben diyeyim %60 kalmazsın, %40 ta kalma ihtimalin var. şunu unutmayın ki evlilik öncesi cinsellik kesinlikle başınıza bela açar. ne kadar yanlış yola saparsanız o yolda illa başınıza birşey gelir. sonra çok çok çok üzülürsünüz günleriniz zehir olur.

 4. 5

  korkutmayın kızı gebe kalmaz, tabi ihtimal yok değil ama olacağını sanmıyorum. yanlız evlilk dışı ilişkilere bende sıcak bakmıyorum, bu gün heyecan ama yarın sizin için hüzün olur. göz göre göre bile bile heyacanlı diye uçurumdan atlanmaz, azıcık gerçekleri görün.

Bir cevap bırakın