sevgilim regl iken farketmeden cinsel ilişki yaşadık

Soru

Partnerim regl olabileceğini bana söylemedi. Regl gününe daha var diye birşey olmaz düşüncesiyle hareket etmiş. Benim bu durumdan haberim yoktu. Oda karanlıktı ve ben görmedim. Sonradan penisimin kan olduğunu gördüm ve utandı söylemedi. Korkuyorum ne yapmalıyım?

Cevaplar ( 3 )

  1. Ice bosalma olmamissa sorun olmaz.

  2. merhaba, bazen böyle beklenmeyen yada istenmeyen tatsız sürprizler olabiliyor. çünkü kadınların regl olma günü yada zamanı kronometre gibi dakik olarak çalışmaz, bazen 2 hafta gecikir bazen olur daha çok var diye düşünürken 2 hafta önce erken gelebilir. an gelir hem kadın hem erkek cinsel olarak çok istekli olur, tamda bu isteğin olduğu zaman daha çok var diye eyleme girişmişken bir anda kanama başlayabilir. keyif kaçıran bir durum olabilir ancak bu hata sebebi ile korkacak bir şey yoktur. sadece tatsız bir anı olarak kalır. çünkü bunu bile isteye yapmadınız. korkacak bir durum yok dedik diye regl günlerinde ilişki yaşayalım bir şey olmaz, diye saçma bir fikre kapılmayın yada denemeyin hiç hoş olmaz.

    • Tabi ki sonuna kadar katılıyorum. Benim korkum herhangi bir mikrop kapma vakası gibi gibi.. Oda karanlık olmasından dolayı hiç fark etmedim. Anlamadım bile. İçinede boşaldım. Ama çok aşırı kan yoktu. Hastalıktan korkuyorum.

Bir cevap bırakın