hayat kadınları günde kaç kez ilişkiye girer

Soru

arkadaşlar sevgilimle seks yaparken hep acıyor yoruldum sıkıldım hadi daha bitirmedin diyor. sende çok nazlısın hep mızmızlanıyorsun dedim. acıyor ne yapayım diyor. hayat kadınları günde kaç kere yapıyor onların hiç acımıyor dedim bende. ordan bi muhabbet çıktı kaç kere yapıyorlar diye. ben dedim 8-10 kişi, sevgilim diyor oha yok artık 2-3 kişidir en fazla.  cidden bi ortalama olsa kaç kere ilişki yaşıyorlardır ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  arkadaşlar kişiden kişiye değişiyor kimi kişiler 40 kimileri de daha fazla kişiyle ilişkiye girenler varmış

 2. 4

  ne yapacaksınız kaç kere olduğunu, hesabını yapıp, iş başvurusuna mı gideceksiniz. boşverin böyle boş konuları. accıyarsa acıyordur, azıcık anlayışlı ol. kız sana acımadan ne diye acıyor diye sürekli söylesin demek ki acıyor rahat ademiyor bir sorunu var. sorun varsa çözüm bulmaya bakın, bırakın hayat kadınını kaç kere yapıyor ediyor.

 3. 3

  hayat kadınından daha çok yapan kadınlarda var yani bir tek onlar yapmıyor fazla seks daldan dala kadınlar var

 4. 3

  almanya’da 2005te 2 kız iddiaya girmişti kim daha çok erkek alır diye. 29 yaşında olan 52de pes etti. öbürü de 64teydi ve kazandı. onun dışında asya asıllı amerikalı bir porno yıldızı kadın aynı anda onlarca penis içine alıp rekoru kıracaktı ama başaramadı. adını hatırlayamadım

  • 2

   64 erkekle yatan kız 19 yaşındaydı yazmayı unuttum. köln’de bir genelevin odasını kiraladılar gelenlere 50 euro 💶 verdiler. 2bin alman sıraya girmişti. kölnlü panter k. ne yazık ki böyle şeyler hep olmuyor dedi : )

Bir cevap bırakın