mastürbasyon sıklığı haftada kaç kez olmalı

Soru

merhabalar, sizce haftada kaç kez mastürbasyon yapmak gerek, bazen haftada 6-7 kez yapıyorum. acaba bunun sağlık açısından bir sorunu var mı ? teşekkür ederim.

Cevaplar ( 6 )

  1. ne haftada 6-7 mi yaşın kaç ? böyle giderse 10 yıl içinde cinsel işlev bozukluğu yaşamaya başlarsın. yaş 35 olmadan da cinsellik biter, haz almazsın, penis kalkmaz, erken boşalırsın, doktor doktor dolanır çare ararsın, hiç bir çare fayda etmez, sonra psikolojin bozulur, o bunalımda yanlış yönlere eğilirsin, kalkmıyorsa pasif gay olayım dersin, bir süre sonra o da yetmez, bu sefer kestirmeye trans olmaya niyetlenirsin, hayatın alt üst olur. aman aman bak bir aşırılıktan nerelere kadar, ne belalara bulaşıyorsun. 15 yıl sona hatırlarsan gel yine oku burayım bakalım haklı çıkmışmıyım… tavsiye istiyorsan 2 haftada 1 kereye kadar düşür. yoksa durum sakat. inanmıyorsan senden önce aynı yoldan gidip mahvolanların pişmanlıklarını oku bir sürü var sitede.

    • yanlış anlaşılmış, arkadaş mast yapmıyor bildiğin çekip kopartmaya çalışıyor 🙂 olayın rehavetinin farkında değil.

  2. fazla mast yapmak erkekliği bitirir azaltmanız en doğrusu

  3. burda çok gördüm sürekli mast yapıp ileri yaşta cinsel işlev bozukluğu yaşayanları. bende inanmıyordum eskiden şimdi burda okudukça gördükçe doğruymuş deyip korkuyorum zaten kendi adıma herşeyi azalttım dengeli düzenli sürdürmeye bakıyorum. eğer glecekte başarısız bir erkek olmak istemiyorsanız bence sizde öyle yapın.

  4. herkesin sevgilisi yok ne yapacak tatmin olmak için tabiki mastürbasyon ile doyuma ulaşacak. rahatlamak için herşeyi deneyecek mast yaparken anal parmaklama yapacak spermini yutmayı deneyecek kendine oral yapmak isteyecek ama bunların hiç birisi yetmez hep yetersiz geleek daha fazlasını isteyecek. asıl olay düşüncede bitiyor kendini yönlendirmen lazım bu cinsel isteğini baskılamayı bilmen lazım. yoksa günde 7 kere bile mast yapsan rahatlayamazsın. ne kadar çok yaparsan o kadar çok ister.

  5. Bu şekilde devam edersen sonun hiç iyi olmayacak emin olabilirsin

Bir cevap bırakın