genelde erkekler evlenmeden önce cinsellik yaşıyorlarmı

Soru

bakıyorum nerdeyse her erkeğin cinselliğe çok ilgisi var. ergenlikten itibaren hep bir ilişkiye girme hevesi. anladığım kadarı ile evlenmeden önce cinsel deneyim yaşma düşüncesi daha ağır basıyor, bunu bir büyüklük ustalık göstergesi gibi algılıyorlar. çoğu zaman tanıdığım yok canım bu öyle bir insan değil diye düşündüğüm kişilerin bile buyle şeyler yaptığını öğreniyorum. açıkçası ben bu tip bir insanın hayatımda olmasını istemem. herkesin kişisel düşüncesi tercihi lakin bana hiç pozitif gelmiyor. tüm erkekler bölemidir, cinsellik düşünmeden evliliğe kendini evlendiği eşine saklayan erkek yokmudur ? yok hayır ben farklıyım hiç öyle dğeilim diyenler çıkar elbet inanın güven konusunda çok şüphelerim var, bu devirde yanılmak çok kolay. neden erkekler bu kadar cinsellik konusunda diretiyorlar, tamam kadınlardada vardır ama erkeklere oranla kaçta kaç yani. cinsellik olmadan aşk duygu sadakat bağlılık olmuyormu, neden sabırsızlar, tamam istediklerini elde ettikten sonrada neden hemen kıvırıyorlar değişiyorlar, hedef değiştirip kaçış moduna geçiyorlar ?

Cevaplar ( 15 )

 1. 7

  kız veya erkek farketmez evlililikten önce cinsellik yaşayan ne kadar çok kişi varsa bir o kadarda bekaretini korumayı tercih edenlerde vardır

  • 2

   Kadınlar korusada evlenene kadar analdan herşeyi yasiyor kocasindaaybisini goremeyince de boşanıyor yada aldatıyor.

 2. 6

  siz erkeklerin evlenmeden önce seks yaptığını söylüyorsunuz fakat kızlarda da durum hiç sizin sandığınız gibi az değil

 3. 4

  öyle yaşamayan erkek bulursa öpte başının üstüne koy derler ya, yanlız siz öpmeyin neme lazım heyecanlanır aptiyi zaptiyi kaçırır, sonra güvendiğiniz adam yalan çıktı dersiniz 🙂 yok birde şimdi şöyle bir yalan uygurmuşlar kendi kendilerine evlenmeden önce cinsellik yaşayıp deneyim kazanacaklarmış, sonra ilk gece acemilik çekmeyecek başarılı olacaklarmış, mışta mış.. 40 yaşına gelmiş adamlar hala seks yapmayı kendini tutmayı beceremiyor, bunlar deneyim kazanıp becerecekmiş. bence ilk deneyim eşle birlikte yaşanmalı nokta !

 4. 3

  cinselligi bastırılmış bir milletin cinsellige bu kadar ilgi duymasi garip mi cunku soyle bi durum var bir kiz istedigi erkekle olabilir ama her erkek istedigi kizla olamaz cunku değerliler toplumda

 5. 10

  Yaşım 26, 1 kez olsun cinsellik yaşamadim yani nadirde olsak hala varız

 6. 7

  Sap gibi kalacak değiliz elbet yapacagiz kendinizi saklasanız nolucak 1 yıl bile surmeden sora sizi boşadığı zaman dank eder ama gec olur.

 7. 2

  yaaa kimi zaman sırf hava civa olsun diye erkekler şu kızla çıktım yok o kızı öyle bir becerdim ki peşimi bırakmıyor… vb gibi gerçek olmayan beyanlarda bulunabiliyorlar çoğunun eline kız eli değmemiştir.

 8. 3

  Bir filmde bununla ilgili şöyle bir söz vardı: Erkeklerin söylediği rakamı ikiye bölün, kadınların söylediğini ikiyle çarpın 🙂

 9. 8

  merhaba, ne yazık günümüzde sizin tarif ettiğiniz gibi bir erkek bulmak biraz zor. genelde insanlar bazı şeyleri çok daha özgür yaşamayı tercih ediyorlar. ancak sonuçta daha çok mutsuz, daha çok pişman oluyorlar. gelecekte keşke dememek için sizin gibi düşünen kafanıza uygun biri ile karşılaşmanızı dileriz. kim ne derse desin doğru olan sizin yürüdüğünüz yol, sizi bu yoldan saptırmak, kestirme diye başka cazip görünen yolar gösteren tarif edenler her daim olacaktır. ancak siz tüm bunlara kulağınızı tıkayın doğru bildiğinizden şaşmayın.

 10. 3

  Kız oynak değil ciddi edepliyse hiç bir erkek ona böyle bir teklifte bulunmaya cesaret edemez, harcanmış bir kız ile olup sonrada düzgün kızları harcamak isteyen tipler ile arkadaslık edilirse o zaman sonuç anlattığın gibi olur, kendini eşine saklayan milyonlarca insan var, hem ahlaki hem dini boyutu ile kendini bilen evlenmeden yapmaz!

 11. 4

  erkekler cinselliğe daha düşkün ve evlenmeden önce erkekler kadınlardan daha çok seks yapıyor. niye? çünkü erkekler kadınlara göre daha çok ve kolay tahrik oluyor. aynı zamanda çevresine de kendini ispatlamak ister gibi tavır takınıyor. ama şunu da söyleyeyim burası türkiye. cinselliğe düşkün olsa da evlenene kadar millî olmayan çok insan var. sahilde turist murist avlayamadıysa türkiye’de evlenmeden önce düşüp kalkması o kadar da kolay değil. üstelik sayısı da avrupa abd’ye israil’e göre daha azdır. yani çevrenizde kazanova don juan gibi takılanlara o kadar da itibar etmeyiniz 😏😌😒🤨🧐😉

Bir cevap bırakın