feminen femdom fantaziler isteyen erkek

Soru

erkek arkadaşımla 4 yıldır sevgiliyiz. zaman içinde onun bana karşı ilgisinin değiştiğini fark ettim. cinsellikte beklentileri istekleri de değişiyordu. en sonunda sen eskisi gibi değilsin ne oluyor anlat bana diye sordum. daha en baştan beri farklı eğilimleri olduğunu ancak onu yanlış anlayacağımı ve bu sebepten söylemediğini sakladığını, ancak bu durumun onu çok zorladığını söyledi. anlat çekinme nedir dedim, başladı sonra durdu ofladı pofladı iç çekti sana izleteyim anlatamıyorum dedi. bi porno site açtı femdom yazdı videolar çıktı, bişi demeden izle sadece rahatsız edici gelirse söyle dedi. açtıklarını söyle bir izledim acayip şeyler, ben fetish fantaziler mi uygulamayı hayal diyor acaba bana diye düşünürken tam tersi çıktı, videolarda kadınlar erkeğe acayip şeyler yapıyorlar. tamam dedim durdur. bunlar senin hoşuna giden şeyler mi, sen bunları mı yaşamak istiyorsun diye sordum, utana sıkıla tam olarak böyle değil ama yine benzer şeyler dedi. bak sen ne istersen alırım oyuncaklar kıyafetler falan, istemiyorsan da söyle seni zorlamam, istersen sadece bir dene dedi. bende önce düşünmek istiyorum dedim. konu burada kaldı 1 haftadır düşünüyorum, ilk izlediğimde hiç olur işler değil dedim kendime. kendimi zorluyorum yaparsın dene ne olacak diye ama hiç içme sinmiyor, tamam yanlış anlamadım ok, seviyor hoşuna gidiyor olabilir ama bana hiç uymadı dedikleri. şu aşamada ne yapacağımı bilmiyorum, ilerleyen günlerde yine aynı konu açılacak bir şeyler isteyecek diye korkuyorum, hiç yapmasam ne olur, birde yapsam gelecekte ne olur diye endişelerim var ? bu konuda bilgisi olanlardan fikir almak istiyorum. düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. tşkler.

Cevaplar ( 4 )

  1. istemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz özellikle cinsellikte. rest çekin, yapmayacağım deyin, eğer olgunlukla karşılar size karşı davranışında bir değişiklik olmuyor ise sizi seviyor ve çizgilerinize saygı duyuyor demektir. ama yok, surat yapıyor, davranışları değişiyor ise ilişkinizi tekrar gözden geçirin.

  2. bu tür fantazileri pek bilmem, benim içni cinsellik düz ve klasiktir değişmez. benim yorumlamak istediğim onun tercihleri değil, herkesin düşüncesine beklentisine saygım var. bu noktada diyeceim sizin beklentiniz ve bakışınız ile ilgili. eğer ki onun istekleri size ters gelmyorsa ne ala bir şekilde orta yolu bulur geçinir gidersiniz. lakin size aykırı geliyorsa kendinizi zorlasanız da illa ki gelecekte bu rahatsızlıktan dolayı sorunlar yaşayacaksınız ve iş ayrılığa doğru gidecek, belkide ayrılık sonrası yaptıklarınızdan pişmanlık duyacaksınız. bu sebeple insanlar kendi benlikleri çerçevesinde yaşamalı diye düşünüyorum. sonuçta istemediği bir şeye maruz kalmak bunu yapmak insanın hayata olan bağını zayıflatıyor yıpratıyor.

  3. bence ona istediğini verin. her zaman olmasa da arada sırada rol değişimi iyidir. sizin belirleyeceğiniz bir zaman diliminde onu karınız yapın. bu çok hoşunuza gidecektir. emin olun. ona sahibelik yapın. sertliğin ve aşağılamanın dozunu zamanla ayarlarsınız. zevk alın.

  4. canım bir chastity al ve tak bazı günler kadın gibi fantazi deniyebilirsin daha itaatkar olacaktır ama gözündeki erkek yapısı gidebilir ama bunu bilerek yap bu fantaziyi artık onu erkek gibi görmeyebilirsin ama bu sissy fantazisi senin ve onun hoşuna gider

Bir cevap bırakın