gurbette olan evli erkeğin cinsel ihtiyaçlarını bahane edip aldatması

Soru

eşimle aramıza uzun mesafeler var, iş için arap ülkelerine çalışmaya gidiyor 1-2 ay gelemediği oluyor. son geldiğinde tavırları biraz garip ve soğuktu. burada iş bul gitme dedim, sanki burada iş varda ben bulmuyorum dedi, herkes buluyor sende bulursun istemiyorum gitmeni uzaklara, ya çocuğun seni göremeden büyüyor sen yanında yoksun diye sitem ettim. çok biliyorsan sen bul çalış diyor, evlenmeden önce öyle demiyordun ama dedim kızdım, haa buraya geldiysek ayrılalım o zaman demeye başladı. bende uzatmadım balkona çıktım. geldim yatağa yatmış telefonu yastığın yanında bildirim ışığı yanıyor. sessizce uzandım aldım, büyük bir şirketin bilişim departmanında çalışan kardeşimi çağırdım bak şu telefona dedim. biraz kurcaladı hafıza kartında silinmiş fotoğraflar buldu. tipinden arap olduğunu tahmin ettiğim bir kadınla selfie çekilmiş sonra silinmiş tabi. nevrim döndü çok sinirlendim. bu resimleri benim telefonuma yükle kimseye birşey söyleme sakın dedim. telefonunu yanına koydum aldığım yere, tüm gece uyuyamadım. sabahtan başladım kahvaltıda giderli konuşmaya, bana bak gittiğin yerlerde o***ulara falan gidip bana rest çekiyorsan ayrılalım falan diye der demez oda parladı hemen düzgün konuş bak diye. ne olur benden ayrılır ona mı gidersin, evli olduğunu çocuğunda olduğunu söyledin mi diye laf soktum. tıkandı sustu ne saçmalıyorsun sen demeye çalıştı, o selfie çektirdiğin o***uyu diyorum dedim, telefonumu alıp resimleri gösterdim. o kadın benimle iletişime geçti bu resimleri bana gönderdi aramızdan çekil diye beni tehdit etti dedim, blöf yaptım. öyle bir köşeye sıkıştı aklı almıyor nasıl olabileceğini. aldı ceketini kaçıyor bende peşine çay bardağını fırlattım kaçarsın böyle dedim. 3-4 saat sonra geldi sakin sakin konuşalım dedi, orada sen yoktun kaldığımız otelde yemek yapan bi kadın vardı işte cinsel ihtiyaçtan onunla bir yakınlaşma oldu. sadece birkaç kere ilişki yaşadık bundan ötesi yok pişmanın falan dedi anlattı. tabi bende saydırdım erkekliğine senin diye, her erkek cinsel ihtiyaçları ağır basınca böyle bir hata yapabilir diyor. istediğin yere defol git gözüm germesin dedim. 1 haftadır özür diliyor akıllandım, hataydı, uzatma işte bi daha görüşmedim zaten neden anlamıyorsun diyor. bilmiyorum öyle bir soğudum ki, hem af diliyor, bir daha asla olmayacak diyor, çatlasam da yapmam diyor ama yine dışarıya çalışmaya gideceğim diyor. böyle bir durumda ben artık güvenemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  adam salatalık görmüş kediye dönmüş. hiç beklemediği yerden gelmiş. 🙂 🙂 ya şimdi cidden sizin açınızdan zor durum, bir kere kaybettikten sonra güveni nasıl tekrar kazanabilirsiniz ona tekrar nasıl inanabilir güvenebilirsiniz ki ? bilemezsini belki gerçekten uçkur sevdasına düşmüştür bir hayata akıllanmıştır bi daha yapamaz dersini almıştır. öte yandan tadı damağında kalmıştır size yok yapmam der gider gitmez kadının yanında soluğu alabilir. bu noktada vermeniz gereken bu zor karar sizin.

 2. 3

  şehvet erkeğin baş belası, tabi cinsel isteğim var ihtiyaçlarım var falan deyip her köşede bir cinsel tatmin aramak beter bir durum. eğer gerçekten hatasını anlamışsa ne ala, eğer ki bunlardan bir ders çıkarmadıysa zaten bunu yapamya devam eder, zaten hiç bir eşey sonsuza dek gizli kalmaz elbet ortaya çıkar. böyle bir şey olursa sizde boşarsınız gider istediği yere. bu sebeple bence şahsi fikrim bir şans verilmeyi şu aşamada hak ediyor gibi geldi bana. tabi yine sizin bileceğiniz iş.

 3. 1

  öncelikle zor durumdasınız. bunu kabul edeceksiniz.öbür taraftan alışmış kudurmuştan beterdir. bence ondan ayrılın.çünkü gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor.

 4. 3

  malesef hayat planladığımız gibi gitmiyor. bizim kendimizi bildiğimiz gibi başkasına da aynı gözle bakmak ve aşırı güvenmek çok hayal kırıklıklarına sebep oluyor. ne zaman çok güvensen hayat illa bir sürpriz yapıyor. şimdi gerçekten pişman olmuş bundan ders almış olabilir yada öyleymiş gibi yapıp bildiğini yapmaya devam edebilir. bu konuda size kesin şu olur diyemeyiz. bunu yaşayıp zamanla göreceksiniz.

 5. 3

  bence yapmam desene yapar artık ipin ucu kaçmış.. dışarı çalışmaya gitmeyecek madem söz verdi.. ona göre davranacak.. ailesini kurtarmak istiyorsa bunu göze alması lazım

 6. 2

  güven sağlamak zor ama çocuk varsa bence affet biraz bekle uzun süre gitmesin veya para biriktirip dönsün ya sende birgün şeytana uyarsan

Bir cevap bırakın