beyler uzun süredir evli olup karısına aynı aşkı ve arzuyu duyan erkek var mı

Soru

biz 20 yıldır evliyiz. çocuğumuz da var. eşim bana karşı hiç değişmedi. hatta aşkı da arzusu da artmış gibi. tabii ilk zamanlardaki gibi sık seks yapmıyoruz ama kaliteli ve doyurucu bir seks hayatımız var hâlâ. ama bakıyorum neredeyse bütün erkekler zaman geçtikçe cinsellikte ilk heyecanın kalmadığından, evliliğinin sıradanlaştığından dert yanıyor. bazen diyorum ki; benim kocam numunelik mi ? hâla ilk güne yakın duygu ve heyecanla karısına bağlı olan var mı aranızda ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  aslında her çift arasında bu tip yozlaşma oluyor. sebep bence monotonluk ve hep aynı şeyleri yapmaktan. hayat mücadelesi içinde tatsızlıklar anlaşmazlıklar mutlaka çıkıyor buda çiftlerin tadını kaçırıyor aralarını soğutuyor. öyle çiftler var ki bırakın aynı odayı aynı yatağı, pozisyonu bile değiştirmiyorlar. haliyle yaptıkları tat vermiyor telefonu eline alıp oyun oynamak bile daha heyecanlı bir aktivite geliyor, bu sayede cinselilkten ve birbirlerinden uzaklaşıyorlar. eğer ki eşinizle heyecanı taze tutmayı beceriyorsanız o zaman sıkılmazsınız bir ömür bir birinize tutku ile sarılabilirsiniz. sadece adamın yada sadece kadının çabası ile olmaz birlikte uyumlu şekilde çaba göstermek gerek. yani koca numunelik değil sizde numuneliksiniz ve birbirinizi iyi bulmuşsunuz 🙂 ne güzel tebrikler, mutluluklar. enerjiniz daim olsun.

 2. 5

  genç yaşta herşeyi çok abartmayın cinselliği tüketmeyin sonra bitiyor deyince kızıyorlar. nasıl bitecekmiş diyorlar, onlar bitmek deyince başka şey anlıyorlar. eğer ki dengeli bir ilişki sürdürürseniz yıllar geçsede bir birinize olan özleminiz tutkunuz sürer. ancak ilişkinin daha başında her şeyi yaşarsanız gelecek yıllara yaşayacak hiç bir heyecan gelmez sonunda bıkkınlığa dönüşür. bu duruma gelincede çiftler bir birinden kaçmaya başlar. birazda erkeğin ahlaki bakış açısı önemli, ayarsız erkekler var evli ama gözü dışarda yandan birini daha nasıl ayarlarım derdinde, bu adamla mesela mutlu olunmaz. birde evlenirken rol yapan, hele bir evlenelim de diyen formaliteciler var sonra sıkıldıkmı kaçarız diye düşünürler ama hiç belli etmezler onlarlada mutlu olunmaz. kadınlarında evlilik sürecinde hataları var, şu adamı şaşırtayım bir gün ona güzle şeyler yaşatayım demez, o kadar monoton tek tip yaşar ki adama gına gelir. sizler bir birinizi doğru tanımış ve doğru bir evlilik yapmışsınız, beklentieriniz karşılığını buluyor ki hala bir birinize karşı tutku ile bakabiliyorsunuz. yani @pegging-turk dediği gibi sadece mesele erkekte değil, sizin rolünüz ve uyumlu olmanız büyük bir etken. bende sizlere bir ömür mutluluklar diliyorum.

 3. 2

  keşke tüm kadınlarda sizin gibi olsa sizin gibi düşünse, azgınlıktan her alanda heyecan arayışına çıkmasa. çiftler bir birini anlasa, aynı düşünceleri olmasada ortak payda da buluşup bu hayatı beraber sürdürebilse. günümüzde sizin gibi olan çift sayısı çok daha az, çoğu ne yazık sürdüremiyorlar, belkide sürdürmek istemiyorlar bunun için bahane üretiyorlar. sosyal medya kanallarında heyecan arıyorlar. üzücu bir durum lakin gerçekler böyle. aman maaşallah deyin ilişkinize nazar değmesin, kem gözler çok.

 4. 3

  keşke tüm çiftler sizin gibi resmin tümünü görebilse ve mutlu bir hayat sürdürebilse. oysa ki çiftlere bakıyorsun herkes bireysel takılıyor, birlik olmayan bir birini anlamayan aynı hisleri paylaşmayan çiftlerin mutlu olması mümkün değil.

 5. 2

  bende 14 senelik evliyim ve hanimim bende 14 yaş küçük. şimdi daha da olgunlaştı ve dolgunlaştı ki bu benim istediğim şekil ve ona karşı isteğim ve arzularim eskiye oranla daha da kabardı kısacası ona daha da aşık oluyorum

Bir cevap bırakın