evleneceğiniz erkeğin penis boyu kısa çıkarsa ne yaparsınız

Soru

selam herkeze arkadaşlar yaşım daha 18 ama benim penis boyum 11 cm civarı sizce penis boyum kısa mı, biraz daha büyür mü ? ikinci sorum ise kızlara eşinizin penis boyu kısa çıkarsa tepkiniz ne olur ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 4

  E ortalamann altı denecek kadar kısa her kadın sorun etmeyebilir ama bir çok kadın hep hayalinde buyuk dennesem der illaki o zmaan sorun olur iste aldatılmaya meyilli olursunuz

 2. 3

  Bunu bu kadar kafaya takma. Sonuçta evleneceğin kişi senin kişiliğine bakarak seni sevecek.

 3. 4

  Hiç birşey olmaz günümüzde çiftler bir birinin her şeyini bilerek evleniyorlar. Sonra canı sıkılıp ayrılıyorlar. Penisi büyükmüş küçükmüş kimsenin umurunda değil. Ayrılan kişiler incelense istatistik yapılsa ayrılıkların penisle hai ilgisinin olmadığı görülür. Bu düşünceler uydurma öz güven eksikliği olan kişilerin anlamsız kuruntularıdır.

 4. 5

  Öncelikle ortada bir sorun yok kardeşim.11-18 cm arası penisler normal boyutlarda kabul edilir.Burda kendi penis boyunu küçük olarak görmeyi kafandan çıkarman gerekiyor. Normal bir penise sahipsin mikro penise sahip değilsin.Eğer bunu dert edersen özgüven kaybı yaşarsın ve ilerde de performans endişesi çekersin. Yaşın 18 bildiğim kadarıyla 20 yaşına kadar uzama olabiliyor ancak fazla bir uzama da beklememelisin bunuda belirteyim.Eldekini kabul etmekde fayda var burdaki önemli olan senin performansın olucak penis boyundan ziyade bunuda bilmelisin. Ki herşey bunlarda değil yani önemli olan karşılıklı sevgi saygı güzel bir ilişkiye sahip olmak yani insan olmak 🙂 Bu düşüncelerde yersiz sen karşındaki kişiyi sevdikten sonra güzel bir ilişkin olduktan sonra penisin 11 olsn 10 olsn farketmez karşındaki kişi seni her türlü kabul eder.Zaten bir sorun da yok.Şöyle örnek vereyim sen bir kıza aşık oldun ama memesi küçük diye kızdan ayrılcak mısın ? veya eşinin bir sorunu var diye eşini terk mi ediceksin ? Murat06 abim yukarda bir yorumda bulunmuş ilk yazdığı cümleyi doğru bulmasam da son dediği konu her kadında olmasa bile yani her yerde istisnalar vardır çok büyük bir penis isteyen kadınlarda olabiliyor nasılsa büyük memeli kadın arıyan erkeklerin olduğu gibi.ama her kadın da öyle değil. Son olarak da kendi fikrimce kadınlar penis boyunu flan takmıyor karşısındaki kişiden aldığı sevgiye ilgiye yaşadıkları ilişkiye odaklanıyor gerisi sonraki gelen şeyler. O yüzden bu konuları dert etme zamanında bende ediyordum çünkü 😀 bu fikir akla bir defa düştüm mü bela oluyor 🙂 Bir de şöyle düşün 11 değilde ya 7-8 cm olsaydı ?

 5. 4

  Zevk sadece penisle verilmez. Sen o zevki verdikten sonra sana minnettar yaşar.

 6. 4

  ülke standardı belli arkadaşım. lafa gelince benimki şöyle büyük benimki böyle kalın diyenlerin sevgililerinden ayrılınca ne oldu da ayrıldınız sorusunun cevabı hep 2 dk işi bitiyor – 5 dk sürüyor bana yetemiyor oluyor . sen en güzeli partnerini memnun etmeyi öğrenmeye çalış ön sevişmeyi uzun tutmayı öğren dokunmayı öğren geresi işlevimi boyutumu sorusu her zaman işlevi olarak kalır. seninkini ölçüsü iyi aklından sil boyunun ölçüsücü …

 7. 4

  öz güvenle ilgili bir durum genelde böyle soru soranların penisleri de küçük oluyor, büyük penisli birisi böyle bir sorunun cevabını hiç merak etmiyor. buda erkeğin kadına yetemeyeceğini düşündüğünü ortaya koyar. bir nevi adam kendini yetersiz görüyor. aklında hep aynı konu hep aynı yerde dolanıyor. o kadar çok bunu düşünüyor ki kadınla bir araya geldiğinde bile odaklanamıyor tam ereksiyon olup performans gösteremiyor. penis boyu değil bu düşünce onu mahvediyor. eğer kafaya takılmazsa küçük penis aslında bir avantaj, çünkü dik ve sert duruyor, penis büyüdükçe dildo gibi yumuşayıp kıvırılmaya başlıyor, seks yapmayı zorlaştırıyor. penisin küçük ve dik olması kadını daha uzun süre uyarabilmesi demektir. doğru pozisyonlarda kısa penisli çiftler diğerlerine göre daha fazla zevk alırlar. ayrıca bu nasıl oluyor diye soran varsa emin olun seks yapmamış yada seks yapmayı sok çıkar yapmaktan ibaret sanıyordur. dünyada penisi küçük olan milyarlarca insana var hepsi bekar ölüyorlar hiç seks yapamıyorlar, hiç sevgililerini mutlu edemiyorlar sanki.

  • 3

   işte cevap diye buna derim, gayet anlamlı ve açıklayıcı. bunu okuyan birinin hala daha penisi ile ilgili derdi varsa gerçekten psikolojisi bozuktur. bu halde birinin de bırak kadını kendini bile mutlu etmesi imkansız.

  • 5

   bana küçük penisli dendiği an daha tahrik olup daha geç boşalıyorum. yani kabullenmeyle alakalı birazda kendini tanıma ve yonlendirmeyle

 8. 3

  kocamınkisi sanırım 12 cm bu güne kadar hiç bir sorun zevk alamama gibi durum yaşamadık. üstelik tanıdığım birisi, kocasının şeyinin 10 cm olduğunu anlatmıştı. onlarda bile mutsuzuz adam beni memnun edemiyor yetersiz geliyor diye duymadım. aksine her ortamda yapıyoruz çok azgınız diyordu. benim anladığım şeyin büyük küçük olmasının çok bir faktörü yok. sanki bu düşünceler psikolojik olumsuzluktan başka bir şey değil.

 9. 5

  kocamın penisi 10cm civarında erken boşalma sorunu var, gecede 5 kez yaptığımız bile oluyor, ilkini erken boşaldığı için ön sevişme yaparken elimle boşaltıyorum ikincide cinsel birleşmeye başlıyoruz, cinsellik olarak mutluyuz birbirimizi tatmin ediyoruz hem ben orgazm oluyorum hemde eşim fışkırarak boşalıyor

Bir cevap bırakın