kadınların geçmiş alışkanlıkları değişir mi

Soru

merhabalar. evlenmeden önce 26-27 yaşına kadar istedikleri erkeklerle birlikte olup her şeyi yaptıktan sonra o adamlardan eş olmayacağını anlayınca veya tabiri caizse o adamlardan tekme yiyince efendi kibar erkek arayışına girip öyle erkek bulunca da evin olacak şöyle düğün yapacaksın şu eşyadan alacaksın şu takıdan takacaksın diye dayatma da bulunan, önceki erkeklerle çıkar beklemeden sex yapıp evleneceği adama da bunlar olmazsa bana dokunamazsın diyerek masum ayağına yatan kızlar, evlendikten sonra eski yaşamlarına özlem duyar mı yani geçmiş dönemdeki gibi yaşak ister mi ? eski takıldığı erkeklere benzer özellikte erkeklerle tanışınca ( iş arkadaşı vs olur ) eşini aldatırlar mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  onlar çok fena öylesiyle karşılaştın mı kaçacaksın. aslında buda erkeklerin bir sorunu, biri istemiyor yol veriyor, diğer aptal bi erkek popo sevdasına merakına bu tiplerin istediğini yapan köle oluyorlar. tüm erkeklerin bi kararkteri olsa rest çekse kimseye bunu tutturamadıkları için bu proje çökecek. lakin her zaman bi köle bulunuyor, haliyle bunlarında popoları kalkıyor öyle işte.

  • 2

   ben kesinlikle hiçbir kızın kölesi olmadım olmam da, kadınları kesinlikle hayatımın merkezine koymam. kariyer ve hedeflerimin peşinden koşarım sadece ama günümüzde geçmişi olmayan kız pek kalmadı. 25 yaşına kadar birçok erkekle takılıp hatta sex yapıyorlar özellikle de üniversite de böyle bir durum var. kadınlar kesinlikle karşılaştırma yapıyorlar bu bilinen bir gerçek ve re****l de bunu söylüyor. evlendikten sonra özgürlük var deyip tekrar eski alışkanlıklarını devam ettirme eski ortamlarına veya benzer ortamlara girme ihtimalleri var. maskulen bir erkeği evlendikten sonra beta haline getiriyorlar. bana değer vermiyor derler değer verince de aldatıyorlar (evli olsalar da geçerli).

  • 7

   @munyak doğru diyorsun da ne yazık o tip erkeklerden piyasada dolu. birde ben çok biliyorum, yaş tahtaya başmam o hataya düşmem asla diyen öz güveni yüksek, kendini üstün sanan tipler var. sakınılan göze çöp batar sözünden de anlaşılacağı gibi o tiplerinde ayağı çok kötü kayar, çok kötü düşer. ben şunu gördüm orta yolu seçen ahlaki erdemlere uyan, kendince fikirler uydurmayan, doğrusu nasıl olması gerekiyorsa öyle yaşayan, cinselliği hayatın önceliği yapmayan geri planda tutan kişilerin daha mutlu olduğunu gördüm. anlayacağın helal süt emmiş bir kız bulup evleneceksin dedikleri doğru. diğer türlü oradan oraya savrul dur. doğru kişilerle doğru ilişkiler kurunca pislikten uzak durunca mutluluğu buluyorsun.

 2. 2

  dediniz olaya yakın bir hikayede dizi var net****xte sex life diye izlersen anlayacaksan tavsiye ederim hepinize.

 3. 2

  bunu bilemiyorsun, bakıyorsun geçmişinden ders almış gerçekten pişman olmuş bu bataklıktan çıkmak için çırpınan biri olabilir, bi daha hiç geri döneyebilir. yada senin dediğin gibi tam tersi olabilir. insanların içini bilemiyorsun. üstelik insanlar 180 derece değişebiliyor. bu gün gerçekten buna inanan kararlı insan 10 yıl sonra çok başka inançlara değerlere sahip olabiliyor. bir kısım insan değişmez, bir kısım insan kararktersindir nereye çekersen oraya gider, bir kısım insan vardır ayarsız kuş gibidir. şimdi sen gelde bil hangisi 🙂 şunuda gördüm buna güven olmaz deyip sonunda en sağlam insan çıkanlar da olmuştur çokça.

 4. 2

  eğer sen de aynı şekilde başkaları ile takıldıysan o zaman davul dengi dengine yargılama ve devam et yoksa kafandaki bu sorular aranızda yaşanan en küçük bir sorunda aklına gelip seni ve dolayısıyla karşıdakini de rahatsız edeceği için ben daha başında iken bu işe girme derim.

Bir cevap bırakın