çocuk istiyoruz ama partnerim regl oldu sebebi nedir

Soru

merhaba partnerim ile çocuk kararı aldık ve bir hafta boyunca asla hiç bir şekilde boşalma dan bir hafta sonra da üç gün boyunca 7 8 hatta daha fazla yaptik ve hepsi içine gitti hiç beklemediğimiz anda 4. Gün regl oldu bu nasıl olur oluyor soylermisiniz ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Attığın tutacak diye bir şey yok 😅 kadının yumurtlama döneminde döllenme oranı yüksek. Kanamadan sonraki 14. Gün

 2. 4

  Kardeşim Allah gönlünüze göre versin ama bi hafta yapmayıp sonra üst üste yapmanız bişey ifade etmiyor kadınlar regl olduktan sonra yumurtlama zamanına göre ilişki yaşamalısınız yumurtlama günüde yanlış hatırlamıyorsam ilk adet gününden 14 gün sonra falan olması lazım ama tabi yunurtanın çatlama günü tam denk gelmez belki ama bi gün önce veya bi gün sonraki ilişkilerde hamile bırakır ve eşinin ilişki sonrası kalça boşluguna yastık gibi bişey koyup 20 dakka uzanması daha sağlıklı spermin daha ilerii gitmesini sağlar

 3. 5

  bazı erkeklerde zehirli spem diye bir durum oluyor kadın bünyesi erkek spermini kabul etmiyor reddediyor gebelik olmuyor. spermleri yabancı organizma virüs gibi algılayıp tepki gösteriyor. belki böyle bir durum vardır. birde evlilik öncesi test isterler lafın gelişi kan uyumu derler, ancak testin asıl amacı iki kişi arasındaki organık uyumdur. bu uyum oranı düşük çıkınca genelde çocuk olması zorlaşır bazen olsa bile bu uyum sorunları sebebiyle çocuk down sendromu olabilir. evlenirken bunlara baktırmadıysanız atlandıysa bunları yaptırın. çiftlerde genetik farklılık varsa yine olmayabiliyor atıyorum adam bodyguard gibi iyi yarı, kadın üflesen uçaçak minyon olur boyle çiftlerdede gebelik zorlıkları doğrumda sorunlar gebeliğin bir anda sonlanması tutmaması geç düşük gibi durumlarda çok oluyor. en güzeli bir uzmana gitmeniz destek almanız.

 4. 4

  kızmayın ama cinsel eğitim almaya ihtiyacınız var. cinsellik diye seks yapıyoruz diye bilinçsizce birçok hata yapıyorsunuz. üstelik bu yaptığınız hatalar gelecekte cinsel performans sorunlarına, sperm kalitesinin düşmesine ve bozulmasına doyası ile tükenmiş bir bir çift olma yolunda ilerliyorsunuz. bu şekilde çocuk yapılmaz, bunları ben anlatacak değilim, uzmanlar bunun için var, gidin anlatsınlar. öğrenin sonra haptığımız herşey hataymış meğer dersiniz.

 5. 8

  ah ah ah bu soruyu okuyunca bir tanıdığımın yaşadığı olay aklıma geldi kadında erkekte çok çocuk istiyorlar 1 yıl geçiyor olmuyor 2 yıl geçiyor olmuyor 3. yılda ise kadın hamile olduğunu kocasına söylüyor adamın verdiği tepki şu… ohhh be çok şükür diyor… heyecandan dizlerim çürüdü ama değdi demiş:) özetle şunu demek istiyorum çocuk isteyen kişiler ilk günden ilk bir ayda iki ayda hamilelik olmadı diyip enseyi karatmamalı… çalışmalara devam etmeli… umarım herşey gönlünüzce olur ikiz bebeğiniz olur inş.

 6. 2

  Sevglisinden çocuk guzelmis.. babasız çocuk:))))(

Bir cevap bırakın