göğüs dekoltesi ve göğüs uçları görünce etkileniyorum

Soru

Göğüs dekoltesi açık ve sutyen giymeyen bayanların göğüs uçları beni aşırı derece tahrik ediyor sapıkmiyim acaba ya ben sexsi cok seviyorum ne yapayım bende böyleyim, aşırı tahrik oluyor hemen orda o kadınla sevişmek istiyorum

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    hah işte az önce bir soru vardı yine benzer bir bayan sormuş, erkekler etkilenir mi diye, alın size cevap demek ki etkileniyormuş, neymiş adamın sözünü dinlemek lazımmış. merhaba, gelelim sizin meseleye dediğini gibi göğüs dekoltesi, meme ucu falan daha birçok şey görünce etkilenmek normal, zaten etkilenmiyorsanız bir sorun var diyebiliriz. erkek görsel olarak etkilenir bu sapıklık değildir. sapıklık nerede başlar derseniz oda bu etkilenme sonucunda kendini ve aklını kontrol edemeyip yanlış düşünceler düşünmekle başlıyor. çünkü hayatımızı düşüncelerimiz belirler. önce düşünür sonra bu düşünceler çerçevesinde eyleme geçeriz. fikrin neyse, zikrinde odur sözü buradan gelir. önce etkilenirsiniz, düşüncelerinize çeki düzen vermezseniz kafayı bozarsınız, sonra eyleme geçer yanlış işler yaparsınız işte bu noktada sapık olursunuz. insan hiç bir zaman nefsinin istek ve arzularının kölesi olmamalıdır. onlar sizi değil siz onları yönetmelisiniz. kontrol hormonlarınızda değil sizde olmalı. yoksa tüm değerini yitirmiş direnmeye gücü olmayan karaktersiz toplum içinde olup ta görünmeyen insan olursunuz. hayalleriniz fantezileriniz istekleriniz olsun, ama bunları siz dizayn edin, kontrol sizde olsun.

  2. 4

    kızlar arkadaş tehlikeli dikkat edin 😛

  3. 5

    bu sizin gayet sağlıklı bir erkek olduğunuzu gösterir. doğrusu kimi bayanlar da dekolteyi göze göze sokmak için giyiyorlar.

Bir cevap bırakın