gerdekte prezervatif kullanmak

Soru

arkadaşlar merhaba, yaza düşünüm var. sorması ayıp merak ettiğim bir husus var. arkadaşlarla sohbet ederken kafamı karıştırdılar. biri dedi ki ilk gece prezervatif takmayı unutma. niye ? çünkü kanama sağlıksız bir durum. bir başka arkadaş, olmaz mal mısın ilk gece arada hiç bir şey olmaması lazım, çiftler ten tene olmalı, hissiyat önemli dedi. nişanlıma sordum oda prezervatif tabi, ilk geceden salak gibi hamile kalmak istemem dedi. bende düşünce olarak terste kaldım, hissiyat önemli diye düşünüyorum. sizce doğrusu nedir ne yapmam lazım kimin dediği doğru ?

Cevaplar ( 2 )

  1. bence her türlü prezervatif kullanmak lazım. gebelikten korunmak için, sağlık için önemli bir şey. ki eşiniz olacak kişininde talebi bu yönde, kullanmanızı istiyor. sizinde muhalefet etmek yerine ona uyum göstermeye çalışmanız lazım. yok arada bir şey olmayacak hissedeceksini flan olayı hikaye. ki merak etmeyin zaten çocuk istediğiniz zaman bol bol hissedeceksiniz. o sebeple daha bu aşamada boş şeylere kafanızı yormayın.

  2. bencede nişanlınız haklı prezervatif kullanmalısınız. kullanmadığınız zamanlarda gelecektir, bunu kendinize dert edinmeyin. mutlu olmaya çalışın.

Bir cevap bırakın