gerdek gecesi seks performansı nasıl arttırılır

Soru

sevgilimle yılbaşında evleniyoruz, zaten daha öncesinde defalarca seks yapmıştık ama bu sefer farklı olsun istiyorum performansımla zirve yapayım onu şaşırtayım bunun için cinsel güç arttırıcı, performans arttırıcı hap gibi bir şeyler var mı. sevgilimi çılgın bir deneyim yaşatıp hep hatırlasın ona sürpriz anı olsun. bide bunun dışında pozisyon önerileri, cinsel fantaziler, ilişki ile ilgili kadınların sevebileceği önerileriniz var mı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 7

  Daha ilk günden şaşırtırsan sonra hep şaşırtman gerekir, bence bu hapları falan zor günler için saklayın:)

 2. 26

  Relastik gerçek ten hissi penis kılıfı al boşalmayı bayağ geçiktiriyor sevgilin büyük seviyorsa büyük al veya dildo al sexsi kıyafetler al

 3. 2

  ne gerek varki böyle şeylere, aslında kadınlar çılgın seks performansından değil romantizmden duygusallıktan hoşlanıyorlar. zaten seks yapıyormuşsunuz bunun yerine seksin arka planda kaldığı romantizm dolu bir gece yaşatın bu onu daha çok mutlu edecektir.

  • 3

   ayyy böyle düşünebilen romantik erkek kaldımı ya ?? kimine kızsam da cdleri bu sebeple daha çok seviyorum, çünkü kadının ruh düşünce dünyasını anlayıp empati yapabiliyorlar. bizim için önemli olan seks yapmak değil düşüncelerimizi anlayabilmek. iki çift hoş söz söyleseniz yeterli. mesela ilk gecenizin sabahında eşiniz uyurken ona güzel bir kahvaltı hazırlayıp sürpriz yapsanız inanın o gece yaşadığınız en iyi seks bile hatırlanmazken, hazırladığınız o kahvaltı bir ömür akılda kalıcı olacaktır.

 4. 3

  cevap atmadan geçemeyeceğim, bu konuda @civciv ve @cd-belgin yorumuna katılıyorum, bu günde herkesin dediğine katılasım mı var nedir 🙂 ama doğru söze daha ne denir ki, katılmamak elde mi 🙂

 5. 4

  merhaba, zaten sevgilinizle bazı şeyleri aşmışsınız, kadınlar erotik erkek değil daha çok romantik erkek isterler. siz olaya kendi açınızdan bakıp empati yapmadan kendi düşüncenize göre planlayıp hareket etme çabasındasınız. ancak hesabınızda 180 derece yanlışlık var. eğer sevgilinizi mutlu etmek şaşırtmak akılda kalıcı olmak istiyorsanız onun bedenine değil duygularına hitap eden bir sürpriz planlayın. diğer cevap yazan arkadaşların tavsiyeleri bu açıdan güzel onlara kulak vermenizde fayda var.

Bir cevap bırakın