genç yaşta iktidarsızlık ve erken boşalma sorunları yaşıyorum

Soru

herkese merhaba, 20 yaşındayım ve sağlıklı bir insanım fakat cinsel ilişkilerimde erken boşalma ve 1. postadan sonra ereksiyon problemleri yaşıyorum stresten vesaire olabilir. tavsiye edebileceğiniz linkini koyabileceğiniz yan etkisiz baş ağrıtmayan bir ilaç var mı ? erken boşalma ve ereksiyon problemi için yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevaplar ( 3 )

 1. 2

  tavsiye vermek isterdim ama malesef al şunu kullan çok iyi gelir düzelir diyebilecek bir şey henüz dünyada yok. ereksiyon ilaçları sertleşmeyi desteklemek için, geciktirici dediğiniz ilaçlar psiklojiyi sinir sistemini etkileyen nörolojik ilaçlardır. bir nevi kendi olmanın dışında birşey. cinsel başarıyı ilaçlara takviye ürünlere muhtaç olmadan sağlamak gerek. diğer türlü geçici günü kurtarmaya çalıştığın şeylerle uğraşmak kendini tüketmek yıpratmaktan öteye bir şey değildir. erken boşalma bir kontrolsüzlük, kendini tanıyamamak, vücut fonsiyonlarını nasıl kullanacağını bilmemekten kaynaklanan bir durumdur. tek çaresi çözümü ise anternman yaparak öğrenmektir. nasıl ki küçükken yürümeyi öğrendiysek, bisiklet sürmeyi dengede kalmayı öğrendiysek, çişimizi tutmayı, yeri gelince serbest bırakıp işeyebilmeyi öğrendiysek, boşalma da bu şekilde hazzı kontrol ederek kontrol altında tutulabilir bir yetenektir. sitede serdar beyin bir yazısı var, erken boşlama sorunundan nasıl kurtulduğuna ilişkin bende onu bi okuyun. kafanıza yatarsa erken boşalan beceriksiz bir erkek olmaktan bıktıysanız dedikleriin uygulayıp bu yeteneği kazanmak için çaba gösterebilirsiniz. öyle hapla kupla ilaçla kolaycı işi yok, emek vermek çaba göstermek lazım. hem düşünün bakalım bisiklet süremyi yapa yapa çaba göstere göstere mi öğrandiniz yoksa hapla ilaç la mı ? anlayana bu kadar yeter sanırım.

 2. 3

  tavsiyeniz için teşekkür ederim peki sizce forumda adı geçen epimedyumlu x-five hap sizce nasıl bilginiz var mı ?

  • 2

   ürün iyi güzel lakin sizin için bir anlam ifade etmiyor. bu tür ürünler profesyoneline hitap eder. daha açık olsun diye örnek vermek gerekirse. doping hapını düzenli koşu yapan birisi kullansa yeni bir rekor kırabilir, ama sen kullansan hiç bir işe yarmaz ilk 100 metrede işin biter tıkanırsın. dopingin kötü olduğu için değil senin bünyenin yetersiz olmasından kaynaklı. önce kendini geliştirirsin kendine level atlatırsın, sonra alırsın o zaman extrasını da yaparsın. şimdi 1 dakikaya 1 dakika daha eklesen ne olacak en fazla 2 edecek. ama sen kedini geliştirirsen 30 dakika yapar duruma gelirsen hapı kullanınca +30 dakika daha alırsın o zaman olur sana 1 saat. fayda gördüm dersin. yoksa 1+1=2 dakikayı fayda diye düşünme.

Bir cevap bırakın