terapi yöntemi ile erken boşalma ve iktidarsızlık sorunları düzelir mi

Soru

merhaba arkadaşlar, cinsellikle ilgili bazı sorunlarım var. bende bu konuda internette araştırma yapıyorum. reklamlarda falan cinsel terapi yöntemleri çokça karşıma çıkıyor. farklı isimlerde terapi yöntemleri ile erken boşalma ve iktidarsızlık tedavisi yapıyorlar. birkaç tanesi ile telefonda görüşüp bilgi istedim ancak anlattıkları şeylerde günlük hayatın dışında uyguladıkları bir şey olmadığını fark ettim. üstelik fiyatları da yüksek bütçem bunun için müsait değil. hadi diyorum bir süre kendimi zorlayıp para biriktireyim ve birine gideyim, ya sonra işe yaramazsa boşuna para vermiş olursam, ya bunlar para tuzağı ise diye çekiniyorum. açıkçası bu sorunlardan bıkmış biri olarak her çareye sarılmaya hazırım lakin işe yaramıyorsa da ahmaklık edip para vermeyeyim. bari azda olsa faydası olacak bir şeye para vermiş olayım diye düşünüyorum. bilgisi olan kişiler bu konuda yardımcı olabilir mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  erken boşalma sorunu hakkında bir çok yazı ve soru-cevap var, sitede araştırıp bulabilirsiniz. terapistlere filan gerek yok bence

 2. 2

  internette masal hikaye anlatan epey çok. hem zaten siz diyorsunuz reklam diye. reklam nedir işin özünde, basit bir şeyi allayıp pullayıp tüketiciye cazip gösterip satmaktır. bir şey ticarileştiyse ondan şüpheleneceksin. ki zaten terapiden ne bekliyorsunuz temelde kişinin öğrenemediği şeyleri baştan göstererek doğru şekilde öğretmek ve bunu uygulaması için telkin etmektir. sonuçta işin doğrusunu siz kendiniz öğrenip, kendiniz de uygulayabilirsiniz.

 3. 2

  ben sitede şunu gördüm, erkekler bu sorundan kurtulmak istemiyor, sadece istiyomuş gibi ypaıp kendini oyalayaack şeylerle ilgileniyorlar. çözüm var ama çalışmaya üşeniyor, bunun yerine çenesini çalıştırıyor. öyle mi böyle mi falan diye boş boş sorular sorup zaman geçiriyor. boş muhabbetle sonuç almazsın. bunca soru cevap varken bunca bilgi varken hala birşeyler sorup oyalanıyorsan bilki sende o boş muhabbet insanalrdansın vede hiç bir zaman çözümü bulamayacaksın.

 4. 2

  evet kesinlikle terapi pskilojik destek ilac ve gida takviyesi ile tas gibi bir penie saglikli bir cinsel hayata kavusabilirsin

 5. 4

  bu konuda açıklayıcı bir sürü cevap var sitede aslında. bu konudaki soruların altındaki cevapları incele geçmişe dönük. işine yarayacak bilgilere ulaşacaksın mutlaka.

Bir cevap bırakın