iliskide içine boşaldığını nasıl anlasilir

Soru

19 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girdik ilişki sırasında prezevatif kullanmadı geri çekildi daha boşalmamıştı da zaten sonra eliyle mast yapıp göbeğime boşaldı silip toparlandık. eve gittiğimde lavaboya girince fark ettim çamaşırım ıslak vajinamdan sperm gibi bir sıvı geliyordu. çok korktum telefonla aradım boşalmadım sende gördün dışarıya boşaldım dedi ama hala korkuyorum içime boşaldıysa ben anlamadıysam, öyle olurmu anlaşılmazmı, yoksa içime boşalsaydı fark edermiydim. adetim de bir hafta gecikti acaba içime boşaldımı gebe olabilirmiyim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  bir gebelik testi alıp bakabilirsin ama eğer saat gibi düzenli işleyen bir adet düzenin yoksa hamile olduğunu zannetmem çünkü bir hafta pek uzun bir süre değil. yine de prezervatif kullanmanın tek amacı istenmeyen hamilelikleri önlemek değil aynı zamanda mikrop yada virüs kapmanızı önlemektir yani mümkün olduğu kadar kullanılması tavsiye edilir. ayrıca bahsettiğiniz ıslaklık sizden de kaynaklanıyor olabilir. yada bir miktar meni geldiyse bile bunu önlemek için ertesi gün hapları ya da doğum kontrol haplarından içebilirdiniz. siz işinizi biraz fazla şansa bırakmışsınız sanki 🙁 şu an yapılacak en mantıklı şey gebelik testi alıp bakmak eğer tek çizgi görünse bile bir hafta sonra tekrarlamak. telaş yapmayın bu esnada sakin olun fazla korkmak da adet düzeninizi etkileyebilir. bir dahakine daha temkinli davranmanızı öneririm. sağlıklı günler dilerim :))

 2. 2

  Zevk suyuyla beraber içinde bir miktar sperm bulunanilir en iyisi test yaptirman için rahatlar

 3. 6

  cinsel ilişkide geri çekilme yöntemi olası hamilelikten sizi korunmaz bu yüzden kondom klllanımı çok önemlidir

 4. 4

  selam, eğer çocuk istemiyorsanız etkili gebelikten korunma yöntemlerini öğrenin ve uygulayın. yoksa içime boşaldı mı şöyle oldu mu böyle bitti mi gibi sorularla olmaz bu iş. yada hiç seks yapmayın. içinize boşaldı mı ne oldu bunun sonucunu buradan kimse size söyleyemez, precum denen bir olay var, tam boşlama olmadan önce bir miktar spermin akmasıdır. öyle bir durum olabilir. belki boşalmışta olabilir, ancak boşalsa daha çok akıntı olur ve siz ilk ayağa kalktığınızda fazlaca akardı fark ederdiniz. hem boşalma sonrası peniste yumuşama ve performans düşmesi olurdu. bunların hiç biri olmayabilir içine boşalmamıştır tüm bunlar sizin vajinal sıvılarınızdır. eğer sizde orgazm olmadan toparlandıysanız ilerleyen kısa süre içinde bu tip bir akıntı olması da muhtemeldir. anlayacağınız ihtimaller çok size verebileceğimiz kesin cevap yok. bazen erkeklere yükleniyoruz başarısız oldukları için, lakin kadınlarına çok eksiği var. bir kadında erkeği iyi anlayabilmeli, onun tepkilerinden reflekslerinden olanı biteni çözebilmelidir. kadın demek alta yatıp bekleyen kişi demek değildir. aksi halde realistik vajinadan ne farkı kalır ki değimi…

Bir cevap bırakın