gece rüyalanırken sıvı olarak boşalmıyorum

Soru

Olayı başlıkta özetlemeye çalıştım ama umarım anlaşılmıştır. Beni erkekler daha iyi anlar şu an. Bazı geceler rüyalanıyorum boşaldığımı hissediyorum. Bazen tam boşalma hissinde uyanıyorum ve o zevki ayıkken alıyorum. Buraya kadar her şey normal ama meni sprem gelmiyor. Islanmıyorum. Penisim kasılıyor ama normal boşalmadaki gibi sıvı çıkışı olmuyor. Bu bir hastalık mıdır? Tedavi olmak gerekir mi? Benim gibi olan var mı?

Cevaplar ( 3 )

  1. prostat büyümesi olabilir emin değilim ama yine siz doktora gidin, birşey yoksa kafanız rahat olur, aman bir sorun varsada önceden ortaya çıkmış olur bu sayede erken tedavi fırtasını kaçırmamış olursunuz.

  2. sporcu ürünleri kullanıyorsanız yada testesteron seviyeniz çok yüksekse geceleri böyle boşalmalar oluyor. bir ara vücut yapayım diye protein+vitamin tozu almıştım spora giderken kullanırım diye 3-4 ay sonra bıktım bıraktım ama o ara sürede geceleri sık sık boşalmalar oldu korkmuştum sonra bırakınca düzeldi.

  3. merhaba, sorunuzla ilgili bazı olası ihtimaller var olsa da net bir çıkarım yapmak zordur. biz desek ki normal görünüyor yönlendirici olur sizde yokmuş bir şey der doktora gitmeyi ihmal edersiniz sonra kötü bir durum ortaya çıkarsa erken tanı ve tedavi fırsatını kaçırmış olursunuz. bu sebeple yine siz söylentilere bakmayın bir uzmana giderek muayene olun. sorun yoksa ne ala kafanızda rahat olur. belki prostat büyümesi olabilir, idrar yollarında tıkanma kist, sperm kanallarında yada üretiminde sorun, hormon dengesizliği gibi çoğaltılabilen ihtimaller zor konusu olabilir. tüm bunlar yanında belki hiç bir sorun yoktur geçici dönemsel bir durumdur. bizce de doktora gitmeniz en iyisi olabilir.

Bir cevap bırakın