bakire olmama rağmen cinsel ilişki yaşadım kan gelmedi

Soru

Merhaba ben eşimle defalarca kez ilişkiye girdim fakat hiç birisinde kanamam olmadı bakire olduğum halde. İnternetten baktığımda esnek olabilir tarzında şeyler gördüm ilkinde kanama olmayabilirmiş fakat defalarca kez olmasına rağmen hala kan gelmedi. Üstelik daha önce cinsel bir şey yaşamadığım halde. Doktor kontrolüne de gitmeye çekindim açıkçası. Sebebi ne olabilir teşekkürler.

Cevaplar ( 5 )

  1. hayatım çok seyrekte olsa bazı bayanlarda vajinal yapı ve kızlık zarı farklı yada çok esnek olabiliyor. bakire olmasına rağmen kızlık zarı bozulmuyor, hatta bu kişilerin kızlık zarının ancak doğumda yırtıldığı biliniyor. dert etmene gerek yok sendede böyle bir durum olabilir.

  2. Iyi ne guzel herkesle olsanda hep bakirsin 🙂

  3. merhaba, kızlık zarının esnek olması sıkça görülen bir durumdur. ayrıca zar yapısı çok ince ve aralıklı olabilir bu durumda yırtılınca çok kanama olmaz. olan azıcık kanamada cinsel ilişki esnasında fark edilmez. bu tip durumlar normaldir. endişe ediyorsanız bir doktora görünebilirsiniz. bu sayede doktordan durumla ilgili çok daha sağlıklı bilgi almış olursunuz.

  4. Kimi insanların zar capı geniş oluyor buna istinanen penis de küçükse olabilir

  5. selam, ilk cinsel ilişkimde kanamam olmadı sonraki zamanlarda da olmadı fakat en son yaşadığım cinsel ilişkimden sonra tuvalete gittiğimde ufak bi kan lekesi geldi ertesi gün tuvalete gittiğimde idrardan sonra peçetede daha fazla kan gördüm bu neyden dolayı olabilir ?

Bir cevap bırakın