fantezi kıyafetler cinselliğe ne katıyor anlamış değilim

Soru

fantezi kıyafetleri çok seviyorum, vücuduma da yakışıyor ancak giydikten sonra neler yapmam gerektiğini bilmiyorum. giyindim, kuşandım eee? yatağa yattıktan sonra iki dk içinde olaya geçmek istiyorum. kıyafetlerin ekstra vadettiği heyecanı yaşayamıyorum. giyinip ayakta dikilip beni izlemesini mi bekleyeceğim? o tarz kıyafetlerle partnerimin karşısında cilve vs yaparsam kendimi basit hissederim ve komik de olur bence. hele ki malum bölgeleri kapatıyorsa pıt diye de açılıyor zaten iki saat giyinmek için niye uğraştım. hemen açmasına izin vermezsem normalde yaptığımız ön sevişmeden ne farkı olacak? partnerim mi yardımcı olacak bana sadece giyinmesi mi kalacak ay ay ay hiç bilmiyorum böyle deneyimleri çok zor 🙁

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  hayatım, bu tip şeyler bireylerin karakter yapısına göre şekilleniyor. her iki tarafında bundan anlayan bir ruha sahip olması gerekir. diğer türlü senin dediğin gibi komik durumlar ortaya çıkabilir. adam bundan anlamıyorsa zaten giyinmenin de anlamı yoktur. lakin her iki tarafta bu konuda geniş bir estetik ruha sahipse kıyafetler inanılmaz etkileyici bir deneyim sunar. böyle bir durumda utanmanın manası yok, erkeğin için güzel güzel özenerek giyinmek, onu sabırsıklıkla odada bekletmek, senin hazırlanırken duyduğun heyecan kadar onunda orada sabırsılıkla görmek için beklediği aşamadaki heyecan çok güzel libido salgılamaya sebep olur. vücuduna uygun kıyafetler bulmak, doğru renkleri seçmek, makyaj yapmak ve parfüm sürmek. sonrasında kapı açılırken kalbinin yerinden çıkacak gibi atması, erkeğin ise gözlerini ayırmadan kapı aralığından göreceği ilk görüntü inanılmaz bir duygudur. sonra karşıdan sere serpe erotik şovlar ve cilve yapmak, erkeğine kendini beğendirmek için kur yapman, onunda ağzının suyu aka aka izlemesi bir an önce sana dokunmak için sabırsılanması. ona yaklaştığında adamın elinin titremesi, tenine dokunduğunda sıcacık, tüm vücudunda fırtınalar kopması, dokundukça okşadıkça öptükçe sıcak nefesini teninde hissttikçe aldığın haz yaşadığın cinsel uyarım zirve, hele ki adamın açısından kucağında nefis görünen bir kadın, sere serpe az sonra onun olacağı bir kadın düşüncesi iyice adamı delirtir. kıyafetlerle önsevişme oral seks gibi aktivitelerler yapmak bile inanılmaz heyecanlı. cinsel ilişkiye geçince adamın önünde çıldırtıcı erotik pozlar vermek, daha sekse başlamadan neredeyse adamı boşalacak kıvama getirmek bir kadın olarak müthiş bir duygudur. doğru kıyafetler seçerseniz çıkarmanıza gerek kalmaz, sadece tangasını yada alt çamaşırını çıkarmanız yeterli gelir. jartiyerli büstiyerli bir kıyafetle seks yapmak çok konforludur, kadına kendini iyi güzel çekici hissetirir. hele ki erkekler zaten görsel uyarımdan görsel teşhirden çok zevk alırlar bu şekilde seks yaparken resmen adamın zevkten boşalmamak için titrediğini hissedersin. seks anında sana öyle bir tutku ile bağlanır ki hiç yaşamdığın doyumu yaşayabilirsin. seks bitince bile hala çok erotik olursun, adam rahat durmaz orayı burayı okşamaya öpmeye iltifarlat etmeye devam eder. kendini çok iyi hissedersin. adamın aklındaki mükemmle kadın rolünü tamamen sen doldurursun. seni bırakıp başka yere bile gitse sendeki mükemmle kadın profili ruhunda takılı kalıp hiç bir kadında o mutluluğu bulamaz, pişmanlıklarını yaşar. giyim kuşam dünyası erotizmin en derin şekilde yaşandığı yerdir. lakin partneriniz bundan anlamıyorsa afedersiniz odunsa ne yazık her şey boş. kuru kuru seks ve sok-çıkardan ibaret olur.

 2. 3

  öncelikle @erotic-girl dediğine kesinlikle katılıyorum. fantazi kıyafetleri seviyorsan, birde üzerine yakışıyorsa bu güzelliğin kıymetini bilen erkek bulacaksın. özenmişsin giyinmişsin onca hazırlık yapmışsın adam kıyafet mıyafet görmüyorsa genelevde karı görmüş gibi dalıyorsa, o ruhsuza hemen anında yol veriyor kapıyı gösteriyorsun. senin kendi benliğin özel bir karakterin, ince bir ruhun var buna değer verecek biri olmalı. diğer türlü seni anlayamadığı gibi birde kabaca davranıp narin seni incitir. kafana uygun bir partner bulursan işte o zaman efsane tutkulu doyumsuz duygular yaşamanız mümkün. öyle seni anlayan bir partnerle asla utanmana gerek yok. diğer türlü ne yapıyor ya bu kafasında seni anlamayan biri ile hiç ama hiç olmaz. birde öyle sipariş usulü sonradan koyma akıl olmuyor, adamın ruhunda içinde yoksa bu ince dünya sen durma ona anlatmaya çalış bir işe yaramaz.

 3. 3

  açıkçası kadın kıyafetlerinden hoşlanan ve bu kıyafetlere yoğun şekilde ilgi duyan biri olarak diyebilirim ki kıyafetlerin bile kendi ruhu yansıması vardır. ne giydiğiniz bile çok fark eder. giydiğiniz şeyler sizi anlatır, hizmetçi gibi giyinip erkeğinize hizmet edebilir, eli kırbaçlı derli maskülen bı kıyafet giyip erkeğe dikte etmenin tadını yaşayabilirsiniz. ben bu giyinme işini yemek yapmaya benzetiyorum. bir bakıyorsun esnaf lokantasındasın herşey gelişi güzel doldurulmuş tabağa yiyorsun lezzetini alıyor karnını doyuruyorsun. birde özel bir yere gidiyorsun tabkalar önüne geliyor estetik şekilde dekorlar yapılmış görunce bile yemek için heyecanlanıyorsunuz muhteşem görünüyor. afiyetle yiyip doyuyor, üstüne birde görsel şölen yaşamış oluyorsunuz. bir nevi çifte tatmin duygusu. kıyafet cesaretli kadının, öz güvenli kadının tercihidir.

 4. 8

  realistik mankenler de de gayet güzel duruyor fantezi çamaşırlar. bence üzerinizde güzel durmasıyla iş bitmiyor o çamaşırın ruhunu yansıtabiliyormusunuz karşı tarafa. tabiri caizse giydiğinizin hakkını verebiliyor musunuz? bence o şekilde çoğu erkek yansıtmanıza karşılık verir.

 5. 4

  fabtezi kıyafetleri monoton ilişkisinden sıkılan çiftler için değişikliktir diye düşünüyorum

Bir cevap bırakın