erkek arkadaşım ayaklarımı yaladı

Soru

merhaba, cinsel konularda çok bilgim yok. zaten henüz 19 yaşındayım. benden büyük 25 yaşında erkek arkadaşımla, uzun zamandır saygılı ve seviyeli diyaloğumuz var. ağustos ayında bu arkadaşlık seviyesini biraz aştık, cinsel konulardan konuştuk. bana ayak fetişti ve tutkunu olduğunu, bunun ne demek olduğunu anlattı. o günden beridir benim kafamda bunlar dönüyor. garip şekilde daha önce hiç ayaklarımı fark etmezken, şimdi ayak tırnak bakımına önem vermeye başladım. sanıyorum bende bir şey tetiklendi, artık ayaklarımın güzelliğine rahatına bakımına önem veriyorum. dışarıya çıkarken ayaklarımı daha hoş gösteren kıyafetler ve ayakkabılar kullanmaya başladım. sonra bir gün heyecanla erkek arkadaşıma sordum peki benim ayaklarımı nasıl buluyorsun dedim. oturuyorduk karşılıklı söyle eğilip baktı. gülümsedi getir ayağını kucağıma koy dedi. olur mu falan dedim getir getir dedi, uzattım sağ ayağımı tuttu kucağına koydu, yüksek topuk bilekten bağlamalı siyah süet ayakkabı vardı, bilek bağlama yerini açtı yağımdan çıkardı, siyah renk soket çorabı da çıkardı, avucunun arasına aldı kokladı. sonra ayağımı okşadı, ojelerin muhteşem dedi. diz çöktü parmaklarımı öpmeye başladı, muhteşem dedi altını yalamaya başladı. o ara ben kendimden geçiyordum kalbim deli gibi atıyordu. sıcacık dilini ve nefesini hissetmek beni delirtti. bir an orgazm olacağım sandım, ayağımı çektim çok delisin ne yapıyorsun dedim. toparlandım hızlıca hiç böyle bir duruma geleceğini tahmin etmedim. benim önemli işim vardı deyip kaçtım. şimdi 1 hafta oldu olay yüzüne bakamıyorum ondan utanıyorum. neyin var seni kırdım mı, istemediğin bir şey mi yaptım diyor. özür diliyor, hayır sorun değil, sadece kafam karışık. bana biraz zaman ver dedim. şu an ne yapacağım bilmiyorum. rüyamda bile onu ayaklarımı yalarken görüyorum. ayak fetişti pornoları izlemeye başladım. çok mu ileri gittim, aşırı mı takıntı yapıyorum ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  ayaklarınızı güzel bulmuştur. eğer fetişizmde ileri gideceğini düşünüyorsanız ilişkinizi gözden geçirin.

 2. 3

  bence çokta kafaya takılacak birşey değil, yalattırır durursun ayaklarını, nemlenir ölü deriyi alır, parlatır😃 bende çok severim yalamayı öpmeyi ama sadece ayak değil, kalça bacak, anüs, vajina…. neredeyse kadının her yerini ve bugüne kadar beğenmeyen hoşuna gitmeyen bir kadınla karşılaşmadım. ilk başta garipseyip sonra bağımlısı olan çok kadın var:)

 3. 2

  çok erotik bir anlatım olmuş. benim bile okuduktan sonra ayak fetişti olasım geldi 🙂 yalnız senin durumunda erkek arkadaşın sana fena şekilde tutulmuş. sende az değilmişsin dünden hazırmışsın. hani bazen diyorlar, söyle fantazim var sevgilime eşime açılsam nasıl karşılar diye, işte o belli olmaz herkesin düşüncesi farklı uyar yada uymaz bilinmez deriz. yani sizin kafanıza bu tip şeyler uyuyormuş hatta yatkın bir karakteriniz varmış. ne diyelim hatta sizde yoğun şekilde bu tip dürtüler varmış, hepsi açığa çıkmış. ne olacağı belli tencere yuvarlanmış kapağını bumuş. belli ki ateşli fantaziler olacak.

 4. 2

  anlık bir şeydir güzel bulmuştur çokta takılmamak lazım bence

 5. 3

  bence bi kere cesaret edip ayaklarını ona bıraksan aklındaki tüm soruların cevabını bulacaksın..

Bir cevap bırakın